Zaloguj się, aby obserwować  
bombelt7030

jaki ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bombelt7030    1

Hej chciałem się dowiedzieć co bym kupił za 20000tyś. a 35000tyś.marki to takie jak ursus,zetor,itp

Ciągnik ma służyć w gospodarstwie 25ha jako głowny ciągnik będzie pracowal przy pługu,agregacie,rozrzutnik tandem podajcie jakieś propozycje

Ze te pieniądze to bym kupił w ładnym stanie Zetora 7211.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

pimper21    55

za 35 tyś kupisz Zetora 10045 ,10145 i tym podobne <_<

Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

bombelt7030    1

:)wiem ale ja coś z przodniem bym chcial chciałem ursusa 1*34 ale drogie są 914 dobre ciągniki a podajcie jakieś linki :)

Jakub667    91

a może mtzeta 82 sam mam i sobie go chwale np dzisiaj drapałem pole i tak mokro a on szedł z opuszczonym kultywatorem 3 metrowym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez yanek78
      Zastanawiam się nad zakupem ciągnika używanego do kwoty 20 tys. (kwota może ulec zwiększeniu o kilka tysięcy, o ile maszyna będzie w super stanie) o mocy do 60 KM. Nie obrabiam roli, ciągnik będzie mi potrzebny do zwózki drzewa z lasu, czasami zrywki, może odśnieżania. Nie miałem do tej pory styczności w pracy z ciągnikami poza sporadycznymi przejażdżkami C
      330, C 360 i zetorem 7211, więc wszelkie wskazówki będą mile widziane. Spotkałem na portalach ciągnik Case 585 xl - jakieś opinie użytkowników na ten temat? Z góry wykluczam C 330 i T 25 - uraz osobisty.
      Koniecznie musi mieć:
      -kabinę (najlepiej z drzwiami z obu stron) im bardziej komfortowa tym lepsza
      -dobra dostępność części
      -nieskomplikowana budowa (tak, aby miejscowi mechanicy poradzili sobie z naprawami)
      -koniecznie zarejestrowany/ubezpieczony
      -dobrze, gdyby miał wspomaganie kierownicy

• Przez Mateusz320
      Tak jak w temacie ma być to główny ciągnik w gospodarstwie mlecznym na 30h gorzyste tereny waga NH t5 85 utility 3700kg  zetor3930kg nh pewnie słabszy bo zetor ma większą pojemność i moment obrotowy 
    • Przez siwy18_8
      Witam panowie . takie pytanko . Stoje przed zakupem uzywanego ciagnika . miałby byc to główny kon pociągowy na areał ok 55ha . cos w przedziale mocy 145-170 . panowie co polecicie ? chodzi głownie o bezawaryjnosc i obsługe bez jekiejs zbednej elektroniki która lubi sie popsuc . cenowo tak wolał bym sie zamknąc w 150 brutto . przeglądałem juz case , deutz fahr , mccormick , . . a moze polecicie cos ciekawego ?

• Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Mateusz320
      Witam mam zamiar kupić ciągnik do gospodarstwa mlecznego ma być to główny ciągnik. Farmtrac 690dtn silnik teraz euro 3b  3. 4l skrzynia 24 na 24 takiego złożyłem we wniosku myślę teraz też o proxime o podobnej mocy czy coś innego polecacie? W tych cenach oczywiście 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.