Zaloguj się, aby obserwować  
misio2614

C-385 gubi olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
misio2614    1

Witam

Mam lekki problem z 80, ponieważ gubi olej. Silnik oleju nie bierze, bo nie kopci ani nie pluje na czarno (kolektor, tłumik).

Ale ostatnio po robocie oleju ubyło z miarki (było na min) na może 2mm miarki. Góra silnika jest suchutka, ale dół nie.

Problem jest koło koła pasowego, tego co wychodzi z pokrywy rozrządu, jest tam bardzo nachlapane tego oleju.

Dołączam kilka zdjęć, mało widać ale coś widać :

foto211h70t.jpg

foto212j77c.jpg

foto213y7m9.jpg

Czy tam jest jakiś uszczelniacz ? Czy ktoś miał podobny problem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

UrsusFan1222    23

Podpinam pod temat ,w 912 też zasuwa mi olej z koła pasowego na wale korbowym,da się wymienić ten ''simering'' bez zdejmowania chłodnicy itp.Znacie wymiary tego zimera?.

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafal88
      Jest problem tego typu ze.....z pompy paliwowej zostaly wyciagniete sekcje. Da sie we wlasnym zakresie wlozyc je z powrotem tak aby dobrze ustawic je na listwie ktora dawkuje sie paliwo?? Jesli ktos juz to robil to moze bedzie tak mily i podzieli sie wiedza
    • Przez Lukecki
      Witam, w którym miejscu można zmierzyć ciśnienie doładowania w Ursusie 1614?  Jak to zrobić? 
    • Przez tata1
      Witam

Mam robić remoncik w 914, głowicę oddam do zakładu do regeneracji, ale co mam zamontować na cylindry?
      Zestawy naprawcze są od 140zł na Allegro (na tłok) do 500zł w sklepie. Jakie wybrać. Ciągnik pracuje u mnie ok, 100mth w roku, więc mało.
      Co polecacie?
    • Przez bartosz55
      Widziałem kiedyś na ebay-u zetora 8145 (ursus 914) w angli z silnikiem pekinsa czy ktos z was montował taki silnik do swojego ursusa jak tak to jaki to był dokładnie silnik ? może jakieś fotki
    • Przez tobi0092
      Witam wszystkich forumowiczów .Mam problem w ursusie 1014 ,a mianowicie popychacz laski zaworowej tzw.szklanka spada w dół bloku co powoduje stuk w silnik poprzez zbyt duży luz zaworowy. Zaznaczam  ze zawory ustawione na luz 0.25 na ssacym i 0.3 wydechowy. Po wyciągnięciu laski z gniazda silą i ponownym ustawieniu zaworów problem się powtarza . Co może byc przyczyną takiego zachowania .Reszta szklanek pozostaje w swoim miejscu .Może ktoś się spotkał z takim problem i coś doradzi w tej kwestii.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.