Skocz do zawartości
piotrek6211

przedłużanie przyczepy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
piotrek6211    12

Witam wszystkich mam pytanie na temat rozciągania przyczepy. mam przyczepę o dł 4m i chcę ją rozciągnąć do 6m chcę dać 1m w środek i 1m z tyłu jest tam ceownik 12. a pytanie jest takie czy jak powstawiam tam te kawałki i dam jeszcze w środek tego profilu jeszcze jeden profil przez całą długość to czy mi to będzie się kupy trzymało i czy mi się w pół nie złamię ??? z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edytowano przez piotrek6211

piotrek6211    12

Ta przyczepa nie jest rejestrowana. kupiłem ją niedawno specjalnie do bel a po za tym to ona wcześniej chyba nie była rejestrowana

Wiadomość z agroFakt.pl

Bawidamek    1

No to kolego jak nie rejstrowana to git:)A jak bedziesz spawał to potem dla pewnosci poskrecaj to śrubami wtedy nie ma bata zeby pekla;)

piotrek6211    12

Ja chciałbym żeby dać dwie nowe ceówki 12 ale tato się uparł żeby wstawić w te po 1m i potem we środek tego jeszcze ceówki 8 chyba. a z tymi śrubami to też myślałem ale tato mówi że wystarczy jak się tylko pospawa.

yahooo777    698

Znajomy wywalił z autosana borty i zrobił rame, z przodu i tyłu, która pozwala mu na ułożenie ośmiu bel na górze, w sumie 17 bel na nią kładzie{sześć na dół, osiem na drugie piętro i trzy na samą górę}, fakt, że jeździ po dobrych drogach a nie wybojach, a te przedłużenie troche niebezpieczne może być, chyba że na prawde dobrze pospawasz ją, co to za przyczepa?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".