Daniel89

Opony do Farmtraca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel89    7

Mam takie pytanko

Ile kosztują Opony wszystkie 4 do Farmtraca 80 4wd rok. 2003 .

Bo Wujek szuka nowych

I od jakiego producenta są najlepsze.

Ursus11    21

Coś jest nie tak z tymi oponami w 80 4WD bo strasznie szybko sie zużywają . Kolega też ma 80 4WD i cale lacie zjechane

Daniel89    7

Ja powiem tak

Wuja Farmtrac ma 4300 mtg

i on duzo na drodze jezdzi

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    64

Mam takie pytanko

Ile kosztują Opony wszystkie 4 do Farmtraca 80 4wd rok. 2003 .

Bo Wujek szuka nowych

I od jakiego producenta są najlepsze.

To zależy jakie chce założyć ja bym dał wieksze np. 18.4 na tył i 12,4 na przód albo na przód szerszy odpowiednik 12,4 czyli np. 380/70 i to będzię się zgrywać bo farmtrac w opcji ma takie koła, poza tą szerszą wersją na przód ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MafiaMałopolska
      Witam
      Mam pytanie dotyczące zmian opon w ursusie 1614
      Chciałbym założyć opony 650/65r38 tylko problem w tym że nie wiem czy wejdą
    • Przez zetorxxx9
      witam 
      Mam pytanie mam zetora 10145  z przodu mam opony 320 85 24 continental a tył 18.4r34 goodyear do wymiany są mocno spękane . Chcę kupić używki ale nie czy wziąść 460 85 34 czy 520 70 34 czy 520 wejdą na felgę tylnią do zetora  i czy wtedy będzie się też zgrywał przód z tyłem. felga tył WL15. Proszę o podpowiedź
    • Przez panmino
      Właśnie przymierzam się do zakupu "ruskich" opon w rozmiarze 15,5 R38 do Mtz82. Znalazłem czterech producentów tego samego (f-2ad) wzoru opon:Voltyre, Belshina, Rosava i Kama. Na zdjęciach wyglądają tak samo, chyba, że coś przeoczzyłem. Czy możecie którąś z tych opon szczególnie polecić lub odradzić? Trzy pierwsze zdjęcia to Kama, kolejne dwa, to Rosava, następne dwa to Voltyre, ostatnie cztery to Belshina. Zabawa w znajdź różnice :-)

• Przez deer
      Mam pytanie.
      Przy ciągniku mam koła tył 18,4/85 R38 a przód 14,9/85 R28.
      Jak dobrać wąskie koła ?
      Jaka powinna być ich szerokość (jak najwęższe) tak aby na tylnym podnosniku zawiesić jeszcze ze 2,5 T a ciągnik sam waży ok 5 T (JD6520), no i wszystko sie kupy trzymało, a jazda nie była igraniem ze śmiercią .
      No i oczywiście by średnica przednich współgrała z tylnymi, bez rozbierania skrzyni .

Może ktoś ze społeczności AF użytkuje koła wąskie u tego typu ciągników i podzieli się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Z góry dzięki za pomocne rady .
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.