Skocz do zawartości
Daniel89

Opony do Farmtraca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
Daniel89    7

Mam takie pytanko

Ile kosztują Opony wszystkie 4 do Farmtraca 80 4wd rok. 2003 .

Bo Wujek szuka nowych

I od jakiego producenta są najlepsze.

Ursus11    20

Coś jest nie tak z tymi oponami w 80 4WD bo strasznie szybko sie zużywają . Kolega też ma 80 4WD i cale lacie zjechane

Daniel89    7
(edytowany)

Ja powiem tak

Wuja Farmtrac ma 4300 mtg

i on duzo na drodze jezdzi

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus11    20

A kolega ma coś pod 3 tys ale on za dużo nie jeżdzi po drodze

Ferdek07    63

Mam takie pytanko

Ile kosztują Opony wszystkie 4 do Farmtraca 80 4wd rok. 2003 .

Bo Wujek szuka nowych

I od jakiego producenta są najlepsze.

To zależy jakie chce założyć ja bym dał wieksze np. 18.4 na tył i 12,4 na przód albo na przód szerszy odpowiednik 12,4 czyli np. 380/70 i to będzię się zgrywać bo farmtrac w opcji ma takie koła, poza tą szerszą wersją na przód ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Carbo234
      Zakupiłem Ciągnik Fiatagri 82 94 Mam na nim opony 600/65/34 czy na tą samą felgę wejdą 480/70/34?

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez grego
      Od paru lat mam problem z jedną tylną oponą cięgnika, już dwa razy woziłem koło i dalej ucieka powietrze między felgą, a stopką opony. Wulkanizatorzy przeczyścili, nasmarowali, a problem dalej jest.  Ostatnio zasugerowałem by załozyli dętke, ale stwierdzili, że to zły pomysł bo będzie coś szczypać...  Co z tym można zrobić, są jakies preparaty by to uszczelnić, czy zakładać dętke? Ostatni mi zasugerował nową opone , ze trzy tysiaki pewno... Zresztą najgorsze, że to nie jest stara opona.
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez keeway
      Jakie opony beda lepsze do cignia mf 235 do lasu jodełka czy zwykle cigniak bez napedu. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.