Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
moscich    4

Witam chciał bym sie dowiedzieć czy mieliście może jakieś problemy z turbinom w tym modelu co w tytule.bo właśnie mam nowego belarusa i po 1 mtg rozleciała sie turbina czy to mogła być wada fabrczna :(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak po 1 mtg to raczej tak, oddaj go na gwarancje :(

Karolt    0

witam znajomy ma belarusa 952 i smiga i nic sie nie dzieje a zrobil juz 2500mth tak jak myslisz wada fabryczna

Wiadomość z agroFakt.pl

moscich    4

no właśnie po 1 bo jak go przywieźli to miał 4 a teraz ma 5 i stoi już 5 dzień jak to sie stało to sie załamałem że nowy traktor i już awaria <_<

moscich    4

żeby to było takie łatw z tym serwisem a mechanik mówi ze przy wymnianie turbiny zejdzie mu cały dzień

Vladoo1    9

Jak cały dzień mechanikowi to musi być ślepy na jedno oko i z jedną ręką :) a co to za filozofia turbo wymienić jak wszystkie śruby nowe??

gregorius    123

no to zapewne mechanik jak trzeba ja nie widze problemu przy wymianie turba duzo roboty nie ma ;)

moscich    4

mechanik powiedział że trzeba wymienić wszystki olej i przepłukać go bo drobinki metalu mogły sie dostac do oleju i jeszcze muwił że trzeba będzie miske olejową odkręcic i wyczyśćic a mechanik dobr jest i był razem z synem jak go oglądali a syn pracuje w warsztacie samochodowym i tak muwił że trzeba zrobić jak turbina się rozwali a ten młody mechanik to muj kumpel z klasy byłej więc chyba by mnie nie oszukiwał a pozatym jak oni robili u mnie jakieś maszyny to wszystko musiało być bardzo dokładnie

UrsusCzesio    303

Ale w pompe to bym zajrzał. Bo te skoki obrotów nie mogły byc od turbiny co najwyżej turbina skutkiem pompy bo pierwsze słysze żeby wariował od turbiny skoro ciągniki bez też miewaja to?

Kulik    2

:blink: po pięciu godzinach turbina sie rozleciała to napewno jakaś wina fabryczna,lub może z jakiś przyczyn nie miała smarowania <_<,w moim chodzi elegancko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się