Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek B

Uciąg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemek B    1

Czy Zetor Proxima da rade z plugiem obracalnym 3 skibowym?

Zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem co wybrac czy 4 skibowy zagonowy czy 3 skibowy obracalny.

Prosze o odpowiedzi

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

griga    140

do grzesiek111: prosze nie opowiadaj takich bajek!!! Chyba że robisz tym podorywkę na 5cm!! Taki pług za jednym przejazdem zabiera ok 1,5m NIGDY nie uwierze aby 360 coś takiego pociągneła. Chyba że uprawiasz piasek, gdzie mozna zaczepić gałąź za ciągnikiem i bedzie uprawione.

do Przemek B: 2 rok mam pług obrotowy i jeśli tylko masz możliwość to sobie kup obrotówke a nie zagonowy. Moze i troszke więcej czasu spędzisz na polu. Ale za to bedziesz miał wyrównane pole, a to poprawia plony.

tomb2    0

Griga dobrze gadasz, na 4 skiby to c-360 może najwyzej podorywke na lekkiej ziemi robić...

piootr    3

A u mnie dzisiaj wójo 330 robił 5x25 podorywkowym pługiem na 3 jeździł i nawet dymka nie puszczała

ralf    5

w sumie w tym roku lekko sie robi podorywke ziemia leciutka była no bo teraz juz nalało :D wiec władymirce nie beda juz hasac po polach jak sarenki :D

zetor6340    1

cz wy nie wiecie ile proxima ma km??!!!! ja 6340 ktore ma 68km ciagam 3 skibowego ibisa na 34 szer. rob. i na 23 klasa mie ma duzo roboty do proximy duzy ibis ma maximum rozstawiony!!!!

Przemek B    1

jednak wezme 3 obrotowke

przed kupnem pojade do kuzyna i sprobuje z takim plugiem ( tylko ze on ma chyba nie M tylko L i ma 3+1 (naszczescie ma 4 odpieta bo by sobie proxima nie poadzila )

arassoo    0
do grzesiek111: prosze nie opowiadaj takich bajek!!! Chyba że robisz tym podorywkę na 5cm!! Taki pług za jednym przejazdem zabiera ok 1,5m NIGDY nie uwierze aby 360 coś takiego pociągneła. Chyba że uprawiasz piasek, gdzie mozna zaczepić gałąź za ciągnikiem i bedzie uprawione.

do Przemek B: 2 rok mam pług obrotowy i jeśli tylko masz możliwość to sobie kup obrotówke a nie zagonowy. Moze i troszke więcej czasu spędzisz na polu. Ale za to bedziesz miał wyrównane pole, a to poprawia plony.

ej no mi jak sie 385 zepsuł to kilka chektary orałem 360 4*35 i szła fakt ze ciezko ale idzie i nie ma tu u nas leciutkich gleb a jeden golo cały czas ciąga 360 4 skiby na ruwnym polu idzie ale jak lekka górka nawet to ślizga sie i chmara dymu a podorywke to bez problemu idzie bo jak nie miałem 385 to tak robiłem ale 360 na zime to daje rade tylko to jest zajezdzanie ciagnika i długo nie pozyja 360 teg gośćio co ciaga co rok na zime własnie w tym roku teraz robi remąt 4 lata tak orał i padł silnik

arassoo    0
A u mnie dzisiaj wójo 330 robił 5x25 podorywkowym pługiem na 3 jeździł i nawet dymka nie puszczała

no w tot to wierze widziałem u nas jedn golo cały czas orze takimi i c330

Arek    113

sąsiad zetorm 7745 (70 konnym) na kolach 16.9R34 orze obrotówka 3x40 na malych odkladnicach ale jest ciezko, na zime musi orać 1 szosowa

adamo84    0

proxima 85 z ibisem ls 3+1 na lekkiej równej ziemi nie za głęboko na ciężkiej pod górke 3 skiby przód max obciążony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez COUNTRYSERVICE
      Mam problem ze wspomaganiem (ciągnik na gwarancji, serwis się tym zajmie, ale może ktoś wie co to). Czasem przy bardzo wolnej jeździe nie da sie skręcać, jest duży opór, zatrzymuję sie sprawdzam co sie dzieje i koła stoją w miejscu, ale kierownicą można pomało skręcać. Podobnie jest w "trasie" : wyjeżdżam z domu, kierownica przy kołach na wprost jest ustawiona prosto, po 10 kilometrach przy kołach na wprost kierownica jest przekręcona o 45 stopni, a wkażdym zakręcie muszę "dokręcać", żeby sie w nim zmieścić. Krótko mówiąć kierownica swoje, koła swoje....