Skocz do zawartości
karol012011

Wiercenie otworów-cena???

Polecane posty

karol012011    1

Witam może ktoś wie jaka będzie cena wywiercenia 8 otworów fi20 w płaskowniku 10mm (w zakładzie ślusarskim). A i jeszcze jedno może ktoś wie jaka jest cena spawania migomatem?? :unsure:

WeSolyRomeK    17

No myślę że gdzieś tak z 1000 zł za jeden otwór to spokojnie.

+10 za post bez sensu/spam

Edytowano przez andrzej2110

asharot    177

Zależy do czego to ma być.

Ja takie otwory robiłem w płaskowniku 8mm na wiertarce stołowej otwornicą do metalu 22mm

i nawet ładnie szło, trzeba tylko delikatnie olejem polewać.

Co do spawania Migomatem to też zależy co to ma być, koszt będzie taki sam jak elektrodą.

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    376

Cena zależy od warsztatu, u mnie w okolicy to taki zabieg wiercenia to 10-20zł, a spawanie to grosze ... ;)

przemrolnik    13

Heh, u mnie u znajomego to się da to zrobić za "Piwo" ale dałem im 20zł. :) Poszukaj zakładu.. za 50zł powinni wywiercić chyba wszędzie.. :)

GABBER85    2

podejrzewam ze cena wywiercenia taaakich otworów bedzie mniejsza niż łączna cena za prąd który został zużyty do wyświetlenia tego tematu przez przeglądających go...

andrzej2110    529

Jak to jakiej??? Normalnej tylko nie takiej najtańszej z supermarketu. Oczywiście taki otwór nie wierci się na raz tylko na 2. Najpierw około 12mm a dopiero 20.

darek1972    45

Ręczną wiertarką czy stołową wierciłeś? Nie przyszło Ci do głowy że może nie ma stołowej i nie chce takiej kupować na te kilka otworów więc woli zlecić usługę

Poprawiłem. Wczoraj af tak mi muliło ze nie moglem nic zrobić ;/

Edytowano przez andrzej2110

ksys    2

Ręczną wiertarką to sobie można wywiercić max.12mm w takim płaskowniku a i tak otwór nigdy nie będzie idealnie okrągły i pod odpowiednim kątem. U jakiegoś ślusarza zrobisz to za 20-30 zł.

karol012011    1

Dziś wywierciłem 8 otworów fi20 i 2 otwory fi24, do tego spawanie migomatem długość spawu ok120cm z dwóch stron zapłaciłem 15zł aż sam się zdziwiłem że tak mało :blink: :blink:

darek1972    45

Ja nie mam stołowej. Wierciłem ręczną. :blink:

Ręczną? 20mm? Niezły jesteś, dużo było tych otworów?

Wystarczyło jak byś swój post edytował, mego nie musiałeś

andrzej2110    529

Już nie pamiętam. Ale kiedyś gdy były remontowane widły do tura były to samą wiertarką było wiercone 8 otworów fi28 ceowniku.

dawidg2    30

U mnie na stołowej takie rzeczy się wierci, raz w przyczepie chyba fi18mm wierciliśmy pod śruby to na rączkę od wiertarki metrową rurę nałożyliśmy i dopiero się wierciło oczywiście 2 ludzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Robimy u nas remont generalny obory i zastanawiam się nad sposobem usuwania obornika. Czy montować nowy wyciąg za 45000 zł czy wypychać obornik mini-ładowarką za 80000 zł. Za wyciągiem przemawia cena zaś za ładowarką wszechstronność gdyż zastąpi wiele prac ręcznych. Słucham waszych opinii.
    • Przez Digifant
      Jaki rozdrabniacz do gałęzi na WOM warto kupić za kwotę do 4000 zł ?
    • Przez rolnik-k
      Chciałbym sie dowiedzic jaki jest dobry mieszlnik,na 1t do tego jeszcze srutownik soco-tłoczacy, i waga elektroniczna. Jak jest dobra firma?.I ile moze kosztowac taki zestawik?
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez toros
      witam czy podjedzie kabina od c360 do mf255 w linku podaje kabinę jaka by była. https://www.olx.pl/i2/oferta/kabina-ursus-c-360-355-3p-CID757-IDlMTQI.html#:a727983e96