Skocz do zawartości
sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Wiadomość z agroFakt.pl

Krystian86    5

Cena na dziś to 4.95+ VAT czyli spadek o jakieś 15 gr w porównaniu do zeszłego tygodnia. A jak w innych regionach wygląda sprawa z ceną????

Rolnik1973    1249

Może spadająca cena zniechęci trochę do rozwijania hodowli, co uchroni przed ceną 3.50 za jakiś czas. 4.9+vat dziś.

Może spadająca cena zniechęci trochę do rozwijania hodowli, co uchroni przed ceną 3.50 za jakiś czas. 4.9+vat dziś.

karolci13    26

A przepraszam kto rozwija hodowle bo z tego co ja wiem to pogłowie w Polsce nadal maleje a jaśli my nie powiemy w końcu dość to cały czas bedą z nami tak pogrywali, choć twoja wypowiedz sugeruje że cena tobie odpowiada

rafff24    26

@Rolnik1973, uchronić nie uchroni... może przesunie w czasie, bo jestesmy niby w globalnej wiosce...bez krajowej polityki celnej, napewno przyczyni się do wzrostu spożycia przez rodaków importowanej wieprzowiny... czy tego czegoś którejś kategorii co się ściąga z zagranicy... ważne że partie jednolite ;)

misiek12345    0

ale zagraniczne nie jest wcale dobre tam tuczniki sa karmione dobra pasza GMO lub z sporo wiekszymi dodatkami niz u nas i polacy to kupuja bo tanie a nasze swinki oddajemy za darmo przy cenie przenicy i kocentratu .unas swinki mazowieckie 4,80 moze przed swietami pare zł bd wiecej:)

coolman111    54

Widzę, że nie tylko u mnie tak słabo płacą :(. Dziś 5,00 + vat. A jeszcze 3 tygodnie temu jak odstawiałem były po 5,50 + vat.

jan2130    17

Witam panowie dziś pojechały po 5+vat kujawsko pomorskie do czego to wszystko dąży :(

Edytowano przez jan2130

marekfarmer    4525

Kujawsko pomorskie Cena jaką wczoraj placili na skupie 4.80 + wat. Zastanawiam się czy sprzedawać czy przetrzymać tydzień dwa

malina3    1

U mnie dzisiaj po 4,70 zł plus vat woj sląskie jak tak dalej będzie to ja też kończę ze świńkami

maroko    3

Własnie pojechały 4.9pln+Vat. Przedostatni rzut i likwidacja stada.

Ja także świnkom podziękowałem. Zostało jeszcze troche tucznika. W kojcach po maciorach już są cielaki. Swoją drogą szkoda bo ostatnimi czasy doszłem do '' wprawy'' i dość fajnie rosły. Maciory 3.80 ,- ,tuczniki 4.90,- netto

szczewko    31

Duże stado utrzymywałeś?

He co ja tam mialem 3 maciory i prosiaki od nich wiec okolo 20 sztuk na rzut. Przerabialismy je w wyroby a nadwyzke sprzedawaliśmy . Przy tych cenach zbóż i koncentratów to sami wiecie jaki zysk.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.