Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sebau1212

Tur do ursusa 1212

Polecane posty

sebau1212    19

Wiam wszystkich na forum. Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem jak nie to proszę o przeniesienie ;) Nie znalazłem takiego tematu dlatego piszę:) Czy ktoś z was może założył tur do ursusa 1212 ponieważ chciałbym założyć do mojej 12-stki tura i tak się zastanawiam jak to będzie współpracować wtedy musiał bym zdjąć obciążniki z przodu ale czy przy zwożeniu bel nie będzie za ciężki przód??? Czy też będzie mniej zwrotniejsza czy nie???? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam :)

Davido    28

Tak się składa że mam założonego tura przy tym ursusie (Fotka w galerii), mamy zdjęte obciążniki z przodu a zostawiliśmy na tylnych kołach. Jako że tur nie dźwiga zazwyczaj więcej niż 500kg to nam dodatkowy balast na tył jest nie potrzebny. Zwrotność ciągnika pozostaje bez zmian.

sebau1212    19

Właśnie ja chcem tak samo sobie założyć ja potrzebuję do wożenia balotów i co najwyżej do odśnieżania. A w zimę odśnieżasz nią???? :) A masz do tego tura joystick??? Ja zdejmę obciążniki z przodu i jakoś przerobię na tylny tuz i w zimę nie będzie mi się tak ślizgała ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Davido    28

W zimę to on stoi nieruchomo chyba że drzewa przewieść trzeba, nie odśnieżamy nim. Joya w nim nie mamy, jest zwykły rozdzielacz dwu sekcyjny. Masz obciążniki na tylnych kołach? Bo te co są z przodu mają za małą masę i myślę że tak z 400 kg na tylny tuz przy balotach by się przydało.

sebau1212    19

No dokładnie też myślałem gdzieś nad 400kg a obciążniki z tyłu mam ale z przodu muszę zdjąć żeby mi się ośka nie rozeszła :D Ja praktycznie nim bele będę woził no nawóz jeszcze i w zimę po odśnieżać trochę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?