Skocz do zawartości
baginski

prasy krone comprima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
rolnik971204    21

U nas jedni znajomi kupili krone comprima (dobrze nie znam symbolu wiec nie bede mowil)sprawuje im sie bardzo dobrze.Prasowali nam w tym roku jeden pokos (bo trzeba bylo szybciej :lol: )i jezdzili bardzo szybko.Tata nie nadazal grabic siana.Niedawno otworzylismy ich belki i nic nie bylo popsute.A tak byly zbite i ciezkie,ze ursus c-360 nie mogla podniesc podnosnikiem :D .

siwykrzych    0

prasa potrzebuje min 120 km i to bez szału 100 km to troche mało przy dobijaniu na 2000 obrotów traktor czasami gaśnie

Wiadomość z agroFakt.pl

wojo5620x    3

ja pracuję 72km JD, nie powiem ciężko ma i to bardzo. a pracuję na 7 nożach. w maju będę mógł powiedzieć jak pracuje się traktorem 120km

siwykrzych    0

Przy jakim dobijaniu ?? coś ściemniasz kolego.

mam mc cormick 105 max i jak jest już pełna prasa to traktor czasami gaśnie jak nie ma odpowiednich obrotów :mellow: a same laser sobie radzi i to bardzo dobrze :)

Marl    15

ja pracuję 72km JD, nie powiem ciężko ma i to bardzo. a pracuję na 7 nożach. w maju będę mógł powiedzieć jak pracuje się traktorem 120km

Kolego, masz już ten ciągnik 120 KM?? jak sobie radzi z prasą???

wojo5620x    3

Kolego, masz już ten ciągnik 120 KM?? jak sobie radzi z prasą???

pracuje się świetnie, traktor praktycznie nie czuje tej prasy, ale trochę tam przy dobijaniu dostanie. Myślę że do spokojnego używania tej prasy wystarczy traktor ponad 100km

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się