Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

A ja mam z czarnej białostockiej przyczepę z 95roku, farba się idealnie trzyma, tylko na podłodze jej już nie ma(ale to naturalne, że po jakimś czasie farba musi zejść od suwającego się materiału na skrzyni), teraz tej firmy nie ma jest cynkomet, myślę że te przyczepki są fajne, ale jedno mnie zastanawia są na ocynku a cena najniższa, za 6tonową wołają 28tysi ;)

metal fach, metaltech mirosławiec, pol-mot warfama, Unia grudziądz, pronar, zasław, wielton, jest tyle tego teraz, podobają mi się przyczepy joskin tetra-cup sa chyba najniższe z pośród innych producentów? co myślicie o joskinie?

A tak poza tym @zielo0ony teraz to każde przyczepy mają wywrót na 3strony i okno ssypowe w standardzie :) a za dopłatą niektóre nawet boczne B)

Opublikowano

tak 30 pare 40 tysięcy za sztukę.

 

musze zobaczyć te perzyczepy zasław i wielton po ile chodzą. A co myślicie o prow? ja z kujaw jestem i tylko 800 wnioskow bedzie a inne woj mają po 4000... ciekawe czy mnmie sięgnie.

Opublikowano

Zobacz na własne oczy te przyczepy to szybko zdecydujesz co wybrać .Widać różnice gołym okiem nie będziesz się długo zastanawiał .Ja już wybrałem.

Opublikowano

ja mam metaltech 8 ton i jest bardzo solidna konstrukcja jeszcze rosorów nie zagiolem nie wiem chyba by trzeba gruzu naladować albo ziemi zeby sie ruszyly tez wybieralem albo ta albo wielton i jednak wybralem metaltech ma wysyp z tylu 3x wywrot szerokie gumy pomost i stelaz i plandeke tyle za dali ciala bo do 2010 mialy burty 50 +50 a od 2010 mają 50+40

Opublikowano

http://www.pom-eko.com.pl/pl/przyczepy-rolnicze.html

Ktoś się już spotkał z przyczepami tego producenta? Nie chce zakładać nowego tematu a zaciekawiło mnie dzisiaj uszczelnienie burt u tego producenta.

Ta firma produkuje przyczepy od wielu lat. Kiedys przed zalamaniem rynku czyli tzw "kryzysem" produkowali przyczepy dla jakiejsc niemieckiej marki. Przyczepy byly robione w Szczecinku a sprzedawane w "Rzeszy" pod nazwa tamtej firmy. Po kryzysie zamowienia spadly i teraz produkuje na krajowy rynek. Tyle czytalem o tej firmie w gazecie. Ogladalem na zywo i niczym nie odbiegaja od Pronara.

Opublikowano

POM Szczecinek przyczepa 8ton ładowności 45000netto dzisiaj dzwoniłem. W tej cenie jest plandeka, pomost, zaczep automatyczny, 5 nowych kół, wyjście pneumatyczne na drugą przyczepa 1 i 2 obwodowe, blacha przy bortach do odsypywania w czasie rozładunku. wszystkie dane są na ich stronie.

Opublikowano

Kurde ja bym zdecydowanie wybrał tą AUTO-TECH przynajmniej ja bym ją wolał bo właśnie coś takiego mi po głowie chodziło , tonaż wcale nie mówi być wielki byle paka miał due wymiary (chodzi mi przewóz balotów) szerokość wymiar paletowy i dłuższa paka nie 4.60 tylko właśnie przeszło 5 tutaj jest 5.1 a z UG p6 ma chyba więcej a żeby było śmieszniej p8 ma już mniejszą pakę :huh: . Tak na zdjęciach ładnie wygląda ta AUTO-TECH tylko koła jakieś takie nisko profilowe albo mi się wydaje i szkoda że nie podali masy tej przyczepki .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Stakerpol
      Dzień dobry mam na sprzedarz paleciaki elektryczne toyota BT, które są niezawodne w podnoszeniu ciężkich rzeczy. Po więcej informacji zapraszam na moją strone internetową https://stakerpol.pl/ lub na numer 694 133 592
    • Przez Kali1209
      Zabrałem się za wymianę szczęk hamulcowych w d-47. Między okładzina a bębnem jest bardO duży luz, dźwignia Hamulcowa.aby zahamować idzie do pionu i nawet dalej. Czy tak to powinno być ? 
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez mlody28
      Chciałbym kupić przyczepę z kiprem do c-360.
      Wpadło mi w oko coś takiego https://stalmetwisniowa.pl/przyczepki/przyczepa-rolnicza-jednoosiowa-2,5t-r-260H-cz-.html
      Głównie do ziemi, gruzu, drewna, żwiru, wydaje mi się że taka spokojnie powinna wystarczyć. Oczywiście transport na krótkie odległości.
      Nie znam się za bardzo ale wydaje mi się że za tą cenę całkiem dobrze to wygląda.
      Znacie, polecacie innych producentów?
      W okolicy są do sprzedaży takie stare zardzewiałe graty za 5 i więcej tysięcy, to może lepiej dołożyć do takiej nówki?
       
      PS I mam jeszcze takie pytanie natury technicznej. W ursusie mam tura trzysekcyjnego, ale jedna sekcja jest nieużywana (ta do krokodyla), czy taki kiper mogę podłączyć pod tą sekcję? dodam że tur jest dwustronnego działania). No bo jak podłączyć inaczej? skoro cały tur jest podłączony pod to jedno wyjście hydrauliczne z tyłu ciągnika a wajcha od kipra jest cały czas w pozycji do góry żeby ten tur działał.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v