Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafal4610

kleine 5000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kleine
rafal4610    54

nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tu. Jeśli zły dział to prosze przenieść. Chodzi mi o te nagarniacze buraków na gwieździe. W tamtym roku 2 razy zmieniałem bo nie wytrzymywały i chciałem sie zapytać czy ktoś coś wymyślił aby je wzmocnić? Bo w zeszłym roku cały dzień jeździłem za tymi nagarniaczami bo nigdzie nie mogłem ich dostać. Objeździłem z 250km. Słyszałem że można zrobić z resora od syrenki tylko skąd je wziąć...? Jeden dostałem na szrocie ale musze jakoś wzmocnić ten drugi. To co pomoże ktoś?

coffey23    16

u mnie też były dorabiane z resora ale już nie pamiętam z czego był musi mieć na pewno pod spodem drugie pióro ten nagarniacz bo na jednym odrazu sie zegnie lub złamie

center    8

dokładnie nagarniacz gwiazdy zbudowany jest z dwóch piór jednego krótszego takiego a drugie normalne zakończone gumą odbojową, u mnie chodzi bez problemu nic się z tym nie dzieje a dorobiłem tą długą ze zwykłego grubszego płaskownika. Mogę dla zainteresowanych dodać że warzne jest wyregulowanie osłon na gwieździe szcególnie tej przez którą przechodzi łapka no i nie cofajcie z WOM zależnym od kół do tyłu jak wam stanie przenośnik pionowy:P pozdro w Mirexie w lublinie łapy są i agromie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

ja wtedy ostatnią w lublinie w agromie dostałem a byłem w wielu sklepach i nie było. wiem że tam są 2 pióra i chodzi mi o to dłuższe. Zeszły sezon był bardzo ciężki i po prostu pod naporem ziemi sie wyginały i to u wielu rolników i sklepy nie nadążały zamawiać a później już nawet na hurtowniach nie było. I nie pomogą żadne regulacje kiedy na gwieździe jest tyle ziemi i nie wytrzymują. Sąsiad ma neptuna i od nowości tych nagarniaczy nie zmieniał i nawet nie wiedział jak sie do tego zabrać.

rafal4610    54

on ma coś ponad 5ha. Tylko że on jest bardzo ostrożny i troche powoli kopie więc trudno o awarie:D to co pomoże ktoś? Może trzeba by zachartować te nagarniacze? tylko czy nie stracą sprężystości?

Alio    61

ja kupiłem po peostu 4 sztuki od neptuna i zakładam po 2 zamiast krótkiego i długiego. Dodatkowo skręcam śrubami i wytrzymują naprawdę długo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować