Skocz do zawartości

Pogoda rolnicza 2026 i inne luźne wątki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Rolnik1973 napisał(a):

Ja nie mam tyle sniegu

Może 3 cm

Na polach leży z 5cm, może trochę więcej, a tam gdzie nawiało to i z 20cm potrafi być.

3 minuty temu, Rolnik1973 napisał(a):

No to kto naturą rządzi? 

Allah albo Budda ...

5 minut temu, Bezduszna napisał(a):

Nie ładnie tak kłamać i jeszcze pisać w momencie kiedy wszyscy widzą to.

https://modele.imgw.pl/cmm/?page_id=24756

Ja nie kłamie bezrozumna istoto ...

Opublikowano
7 minut temu, Rolnik1973 napisał(a):

Ja nie mam tyle sniegu

Może 3 cm

No to kto naturą rządzi? 

Tusk..🤭

12 minut temu, Rolnik1973 napisał(a):

50 cm śniegu i 20 mrozu i słonko

Do marca żeby Bóg dał

A żeby tam cię zawiało...🤭

  • Haha 2
Opublikowano
44 minuty temu, Strongman napisał(a):

Aby jak najwięcej śniegu i najwięcej Mrozu

Przecież to będzie paraliż, ludzie nie umieją jeździć po śniegu, kilka cm i panika .

Opublikowano
15 minut temu, Rolnik1973 napisał(a):

50 cm śniegu i 20 mrozu i słonko

Do marca żeby Bóg dał

Panie przy -20* to uszczelniacze w Ursusie stwardnieją i POwypadaja 😛😛

  • Haha 3
Opublikowano
Teraz, Tomasz0611 napisał(a):

Pogoda z Interii xD Oni nie potrafią przewidzieć pogody na 8 godzin do przodu xD Nadają że nad ranem będzie +4 a jest 0 xD O deszczu za 2 tygodnie który jest ciagle za 2 tygodnie nawet nie wspomnę xD 

Choć tyle się do pocieszałam z tego że będzie ciepło.

Opublikowano
4 minuty temu, Rolnik1973 napisał(a):

Może bym zarobił doworząc

A kto normalny wsiądzie do Nyski śmierdzącej bańkami z ropą ?? xD Nawet ksiądz jak się nawąchał tego smrodu to zaczął swoim jeździć xD 

Teraz, Chłoporobotnik napisał(a):

Wyjeżdżasz gdzieś? 

Nie ma bramy na pilota xD 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      Pytania ,porady , ciekawe spostrzeżenia i ogólnie  wymiana poglądów w kwesti maszyn widywanych na portalach ogłoszeniowych.
    • Przez radekz200
      w związku z wygraniem prezydentury 😛
    • Przez wjmarcia
      Witam.
      Przymierzam się do wymiany kotła CO w domu mieszkalnym na ten ekologiczny . Ofert na rynku i producentów jest wielu. Ceny w przybliżeniu też nie odbiegają od siebie. Proszę o opinie czy ktoś taki piec posiada i jak się spisuje. Z uwagi na zmieniające się ceny opału poszukuję pieca w którym spale drewno sosnowe, węgiel, bez podajnika, lub z podajnikiem pelet,  zboża, lub ekogroszek. Szukam pieca, który będzie miał jak najmniej elementów eksploatacyjnych które będę musiał wymieniać (mam na myśli jakieś przegrody ceramiczne ) i łatwego w czyszczeniu. Wymiary pieca powinny być takie aby swobodnie go załadować drewnem czy węglem przy spalaniu zasypowym. Pozdrawiam
      Piec będzie pracował grawitacyjnie w obiegu otwartym w starej instalacji w której jest około 250 litrów wody. W chwili obecnej nie rozważam zamontowania buforu.
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Czy ktoś ma podobne odczucia jak ja? Jakość paliwa w tym roku to jest żenada. Starsze ciągniki typu c360 jak wiadomo im nie robi to różnicy ale nowsze sprzęty z elektroniką przy tej jakości paliwa i w tych warunkach najzwyczajniej nie działają. Wali po kilka błędów na raz. Winą oczywiście jest jakość paliwa nie przystosowanego do tych temperatur. Najlepsze jest to, że zazwyczaj unikam stacji nie brandowanych i tych z dala od większego ruchu ale w tym roku nie widzę żadnej różnicy. Co najgorsze tankuję zazwyczaj na Orlen, w kilku różnych punktach, w tym roku bez różnicy. Ktoś ma podobne refleksje?
    • Przez limonka
      Pogoda rolnicza ma duży wpływ na rolnictwo. Niedobór opadów i związana z nim susza wpływają na obniżenie produkcji rolniczej. Z kolei ulewne deszcze z towarzyszącymi im nawałnicami i gradobiciem powodują olbrzymie straty w plonach. Oby nadchodzący rok był łaskawszy pod tym względem- opady równomiernie rozłożyły się w czasie a słoneczko zawsze świeciło, czego Państwu i sobie życzę. 
       
      Kontynuacja tematu. Zapraszam!
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v