Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czy tu jest jakaś różnica między stara(1 zdjęcie) a nowa 2 zdjęcie ? Dodam że ten " oscylator" jest taki sam. Jedynie różnica w dźwigni jest czy to będzie działać ?

IMG_20251013_233152157_HDR.jpg

Edytowane przez andrev1822
Opublikowano

Pomierz od jakiegoś stałego elementu w pompach czy te dźwignie sa w tych samych odlgłosciach. wydaje sie ze ta stara jest bardziej pionowa a w nowej jest bardziej ze skosa, ale wymiar w krańcowym połozeniu moze byc ten sam.

Opublikowano
39 minut temu, emilchaja napisał(a):

Pomierz od jakiegoś stałego elementu w pompach czy te dźwignie sa w tych samych odlgłosciach. wydaje sie ze ta stara jest bardziej pionowa a w nowej jest bardziej ze skosa, ale wymiar w krańcowym połozeniu moze byc ten sam.

Mierzylem i są w tych samych odległościach. Czyli ja bym ją jednak zostawił 

Opublikowano

Powiedzcie mi proszę jaki olej lać do skrzyni? Hydrauliczno przekładniowy utto bądź stou 10w30 czy lać zwykły hydrauliczny hl 46? Tak rozmawiałem z dwoma użytkownikami mf które mają być zalane 10w30 i leja hl 46 i mówią że wszystko jest ok

Opublikowano

Panowie pomocy. Pompę nowa oddałem bo wgl to nie chciało pracować. Zregenerowalem swoją. Problem jest taki że zacina mi się oscylator i zastanawiam się jak to tam powinno być złożone tam gdzie jest ta sprężyna na oscylatorze. Czy aby na pewno dobrze złożyłem tam. Podnośnik się zacina. Jak podniesie to nie opuści jak opuści to nie chce podnieść. Wymieniłem także rozdzielacz na pokrywie podnośnika ale jest bez zmian. Czy zawór ten ciśnieniowy jakoś powinno się wyregulować czy jak to ma być? Proszę o pomoc już zaczynam drugi miesiąc walki

Opublikowano

Wg mnie klasyczny objaw zużytego oscylatora. Złożyłeś pewnie prawidłowo ale teflonowe podkładki na oscylatorze już swoje przeżyły. Poszukaj samego oscylatora na wymianę.

Opublikowano
W dniu 12.11.2025 o 18:12, sawin698 napisał(a):

Wg mnie klasyczny objaw zużytego oscylatora. Złożyłeś pewnie prawidłowo ale teflonowe podkładki na oscylatorze już swoje przeżyły. Poszukaj samego oscylatora na wymianę.

Założyłem cały nowy oscylator. Ale i on zawiódł. Wróciłem do starego i to samo. Być może w złej pozycji go zamontowałem. Pompa już jest u specjalisty który robi tylko te pompy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawelol111
      Witam, jak podłączyć owijarkę do MF 255? Do tej pory używałem tylko jednego gniazda hydrauliki ( przyczepa, prasa). Co i gdzie trzeba przestawić aby owijarkę kręciło w jedną i w drugą stronę w zależności od kierunku przestawienia rozdzielacza?
    • Przez paweleekkk
      Witam serdecznie. Mam problem ze skrzynią w MF 675 a dokładnie jest problem z wbiciem 3 biegu. Pokrywa skrzyni zdemontowana i zastanawiam się czy w widocznych widełkach w tym otworze powinno coś być. Jakaś śruba czy coś? Skrzynia na dwa lewarki z hydraulicznym półbiegiem. Doradzi ktoś?

    • Przez biszu
      Witam.
      Mam pytanie dotyczące hydrauliki.
      Jak podpiąć rozdzielacz z ładowacza bezpośrednio do pompy , aby ominąć wewnętrzny rozdzielacz ?? 
      Cap-- MF 698t
    • Przez piomal1991
      Witam mam pytanie czy ktoś posiada taki model ciągnika od razu mówię nie jest to MF 255 tylko 250, oraz czy ma ktos katalog części lub instrukcję obsługi. Zależy mi na tym bardzo bo nigdzie nie mogę dostać owych papierów:( Jeśli macie ten model to napiszcie coś o nim
    • Przez Rasi
      Witam. 
      Mam taki problem z fergusonem 698 z silnikiem a4.318 spala dużo paliwa. 
      Zaznaczam że paliwo nie dostaje się do oleju ponieważ zamiast pompki na bloku podłączona jest pompka elektryczna. 
      Co oznacza dużo paliwa, przy bronie wirowej 2.5m bez siewnika na areale 2.60ha spalił 130 litrów ropy. 
      Filtr powietrza byl przedmuchany jak co jakiś czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v