rafftti

Gdzie sprzedać byki 100 LM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Byki
rafftti    2

Witam wszystkich. Mam do sprzedania byka który był u mnie do rozrodu ale z tego co widzę to najszybciej pójdzie na mięso trochę go ogłaszałem i zero zainteresowania! Mam jeszcze czterech łobuzów, dochodzą powoli do 300 kg. które może związek zakupi ale też ciężki temat w związku z tym mam do was pytanie gdzie Wy sprzedajecie swoje sztuki. Wdzięczny będę za każdy namiar. To pierwsze moje sztuki jakie wyhodowałem i jeszcze nie mam żadnych kontaktów. Piszcie proszę na maila lub PW z góry dziękuję

rafftti    2

W mazowieckim tego lasera to może na żywą wagę sprzedać do jakiegoś zakładu? Tylko że też nie za bardzo wiem gdzie się odezwać

Wiadomość z agroFakt.pl

rafftti    2

Mam czterech które dopiero dochodzą do 300 i byka do rozrodu który już by zacielał swoje córy i muszę go pogonić a jest on z 09,2007 miło by było wziąć za niego 5000 pln, a za te małe to nie mam pojęcia jak chodzą czekam na propozycje

rafftti    2

Nie ważyłem go ale dobre 800 kg ma. Za czystą rasę i papiery do rozrodu to chyba mogę więcej wołać niż 5 zł za kg?

limousine    6

Podam ci numer na PW do pana Leszka G. (Łapy, podlaskie) skupuje mięsne odsadki 350kg.

Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

MaReK    0

Nie polecałbym pana Leszka na Podlasiu źle o nim mówią sam się zresztą przekonałem. Słabo płaci i na wadze lubi kręcić.

zbitom793    24

@limousine, ta cena 9 zł za kg to tyczy się tylko byczków odsadków? A ile płaci za jałóweczki w tej wadze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Witam byk roczny zrobił coś z nogą wygląda jakby zerwał ścięgna nie jest raczej złamana wstawać wstaje kilka razy na dzień nie staje na nią co zrobić jest tak od miesiąca i nic się nie poprawiło 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
    • Przez simental10
      Witam, mam problem z opasami w wadze 400 kg a mianowicie nie chcą jeść zielonki !!! W poprzednim roku gdy mieli około 120 kg tak się zajadały, że aż bałem się im dawać żeby brzuchy ich nie rozbolały. A w tym roku nic ! , od początku sezonu nic ! Dziś przywiozłem im świeżej zielonki z czerwonej ładnej koniczyny wrzuciłem do żłobu a tu nic, obwąchały i nawet nie dotknęły przez cały dzień to ospę tylko zjedli + sanbull i koncetraty na apetyt. Co zrobić ? jest ich 7 : 1 sm , 2 mm , 2 biało czerwone, 1 hf ,1 hl bardzo ładnej budowy tylko w tym problem iż same kości! A 3 dni temu jak wykaszałem kosą rów i brzeg podwórka to jak im dałem same chwasty to zabić się chcieli jeden przed drugim ! Sąsiad ma gorsze bydło a stare siano daje i zielonkę i jedzą a tu nie ! w czym problem? pomoże ktoś ? strasznie chude są .
    • Przez Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Przez tymtus
      Co sądzicie o kastracji bydła mięsnego? W Europie nie jest to rozpowszechnione, ale prawie cała reszra świata jednak stosuje tą metode, pozwala to na o wiele tańszy koszt wyprodukowania wołowiny, oraz zmiejsza szanse kazirodztwa, oraz ułatwia prace nam, rolnikom. Bardzo wygodna jest metoda bandingu, która polega na zakładaniu specjalnych gumek na moszne cielaka, po czasie jądra po prostu odpadają. Zestaw do takiego zabiegu, to koszt 50zł, jest dostępny w polsce, chociaż z samą praktyką bandingu się nie spotkałem. Co Wy o tym sądzicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.