Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siał/ sadził ktoś z Was pora odmiany LUCRETIUS??

Por zimowy od Seminis'a, zalecenia do sadzenia wychodzą na przełomie lipca i sierpnia, co pozwala zacząć nowy sezon, po zebraniu zbóż.

Co o tym sądzicie??

Opublikowano
Dnia 9.01.2018 o 21:20, piratqwert napisał:

Margarity już nie produkują więc nie będzie!

Bulgina ma być w styczniu. tylko licencję przejęła Hazera... więc cholera wie jak z jakością nasion będzie.

nie wiem czy przypadkiem licencji na Varnę nie przejęła firma Seminis... tylko że widziałem cenę to 150zł za 10tyś... czyli kosmos w porównaniu ze starą bulginą.

Nasiona Bulginy są już dostępne, na razie nie zaprawione. W drugiej połowie lutego będą także zaprawione.

Opublikowano

Jak wygląda u Was ochrona przed chwastami w przypadku uprawy pora pod włókniną? Na dniach mam sadzić i nie wiem jak podejść do tematu, rok temu opryskałem dopiero po zdjęciu włókniny i było już trochę za późno. Dopiero mechanicznie udało się to opanować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez zmfructsro
      Sprzedam umyte lub brudne ziemniaki w ilościach pełnej ciężarówki i pełnej palety. Możliwość
      pakowania w worki siatkowe, siatki, torby i big bagi. Kaliber do ustalenia. Możliwość dostawy.
      Numer WhatsApp: +45 71 81 86 24


    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez laczek95
      Witam czy ktos z was uprawial koper na pęczki lub na przemysł ? 
      Czy sa możliwości kontraktacji czy tylko sprzedaż na giełdzie ? 
    • Przez 360ursus4011
      Witam. Niewiem czy temat już był ale się spytam . Gdzie sprzedajecie obraną cebule i jak jest z sprzedażą bez umowy i z umową . Jestem z okolic inowrocław 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v