Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nim jeździć? mam schemat biegów ale za nic nie umiem nim jeździć tato jechał i jakoś mu szło ale gdy chce zmienić bieg to nie wchodzi raz wbił taki dosyć szybki jakoś jechał a reszta? wydaje się jakby inne nie wchodziły a może po prostu my nie potrafimy. ktoś posiada taki i mógłby napisać co i jak 

Opublikowano
Masz skrzynie 9 biegów czy 4?
Przypuszczam że 9, skrzynia ciężka do nauczenia ale ja po roku już mam ja opanowaną :D https://images.app.goo.gl/daqiwCnRf1aycLpJ6 Masz tu schemat
Białe to są biegi szybkie, czarne to wolne, żeby zmienić zakres bierzesz wajchę na luzie na max w lewo i do góry, wracasz na luz i masz szybkie, wajcha w lewo i w dół masz wolne.
Między nogami masz jeszcze żółw zając, na każdym biegu masz tak jakby półbieg.
Ogólnie też jak nie zgrzytnie to nie wejdzie :D jak wrzucasz na 9 to najlepiej 2 razy wysprzęglić bo inaczej zgrzyt jak ch..j
Opublikowano
Dnia 31.08.2024 o 13:52, PolandOnion napisał:

Masz skrzynie 9 biegów czy 4?
Przypuszczam że 9, skrzynia ciężka do nauczenia ale ja po roku już mam ja opanowaną :D https://images.app.goo.gl/daqiwCnRf1aycLpJ6 Masz tu schemat
Białe to są biegi szybkie, czarne to wolne, żeby zmienić zakres bierzesz wajchę na luzie na max w lewo i do góry, wracasz na luz i masz szybkie, wajcha w lewo i w dół masz wolne.
Między nogami masz jeszcze żółw zając, na każdym biegu masz tak jakby półbieg.
Ogólnie też jak nie zgrzytnie to nie wejdzie :D jak wrzucasz na 9 to najlepiej 2 razy wysprzęglić bo inaczej zgrzyt jak ch..j

no dobra dobra biegi są fajnie ale jak wbijam jakiś to jak zagrzyta i bieg wejdzie (chyba) to nie jedzie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrKawka
      Witam, mam problem z kostką od świateł awaryjnych w pronar 1025a, potrzebuje pomocy w dopasowaniu 6 kabli, nie mam pojęcia w ktore piny jaki kabel wpiąć, miałem mały pożar w instalacji i odruchowo wszystko wyciągnąłem, nie wiem w jakiej były kolejności. Oczywiscie wypalony kabel ze zdjecia idzie do wymiany








    • Przez JOHNDEERE5080M
      Witam.
      Zakupiłem ostatnio taką przyczepę moje pytanie ile wchodzi na nią pszenicy ziemniaków ile mieliście ton na niej. Powierzchnia ładunkowa to 12m3
      Pozdrawiam 
    • Przez Stodoła
      Pany jaki właściwy czujnik temp wody ten w głowicę wkręcany kupić, kupiłem dwa nowe ,sprawdzone na gotującej wodzie i max 60-70° pokazują. 
    • Przez Depex
      Witam Kolegów. Mam problem z moim Zefirem dotyczący metalicznych stuków z wydobywających się z okolicy sprężarki powietrza. Ma to miejsce po rozgrzaniu silnika. Wymieniono mi sprężarkę, to jednak nie pomogło. Teraz przyjdzie mi udowadniać, że tylko w moim egzemplarzu coś takiego ma miejsce i potrzebuję porównania pracy innych Zefirów. Zwracam się więc z prośbą do ich posiadaczy, aby nagrali pracę swoich Zefirów po ich uprzednim rozgrzaniu, najlepiej od strony sprężarki i przysłali na moją pocztę.
      [email protected]
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    • Przez sandrii
      witam mam taki problem nie potrafimy odkręcić tej śruby a moze się to wybija? zawleczka wyciągnięta i nic klucz udarowy nie daje rady nawet 
      jest to śruba to drążka zmiany biegów 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v