Skocz do zawartości
piotra

agregat do belarusa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotra    0

witajcie chciałem siędowiedziećczy belarus 1025 105 koni mechanicznych pociągnie agregat uprawno siewny bierny 3m z siewnikiem gleby różne tereny o lekkim wzniesieniu wyżyna lubelska.... lub czy pociągnie agregat na wałek z siewnikiem 2,5m a może tylko pociągnie bierny 2.5m

Gość wolf19   
Gość wolf19

jak sie uprzesz to 3m aktywne na naszych glebach tez da rade... Najlepiej to 3m bierne, szerokosć zalezy od specyfikacji indywidualnych agregatu...

casemxu125    0

sąsiad ma takiego belarusa i ciągał im agregat uprawowo siewny 3m bierny z wałem packera(czy jak to się piszę) i ma dość spore górki i dawał rade z tym że musiał dodatkowe obciążniki chyba od ursusa założyć bo przód podrywało B)

Life Is Brutal...

Wiadomość z agroFakt.pl

aro321    19

kolego ja pożyczałem od kolegi zestaw uprawowo-siewmy bierny 3 m i ciągałem go Belarusem 952,2 i nie było żadnych problemów

PrzemoO    10

Znajomy ma MTZ-a 82 ciąga agregat uprawowo siewny 2,5m na bronie wahadłowej i całkiem dobrze sobie radzi.

1025 z biernym 3m też sobie poradzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Mam problem z odpięciem przewodu paliwowego od lewego baku.
      Pytanie niby banalne ale nie mogę bo za nic odkręcić, nawet żabą.
      Ktoś ma podobne doświadczenia albo pomysły ?
      Załączam zdjęcie poglądowe.
      Pozdrawiam.

• Przez Eryko
      Witam.jak podłączyc czujnik poziomu paliwa w MTZ? w załączniku fotka jak to wygląda

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez dzastin
      Witam!
      Mam dylemat odnośnie przyłączenia hydrauliki wapniarki do ciągnika. Potrzebuje podłączyć dwa węże, z którego jeden będzie zasilający a drugi na powrocie. Standardowo podłączyłem je jak pług obrotowy do tych gniazd z lewej strony, zamieniając dwukrotnie pozycją prawy na lewe i lewe na prawe, ale za każdym razem wysadziło mi uszczelniacz przy wapniarce. jako że nie jestem wybitnym specjalistą w tych sprawach , a w książkach serwisowych ciężko cokolwiek znaleźć mam do Was pytanie: czy za powrót oleju nie będzie czasem odpowiadało to gniazdo z prawej strony ciągnika? Będę wdzięczny za jakąkolwiek poradę ;)

• Przez Kacper2305
      Witam. Niechcący poprzestawialem ustawienia licznika w belarusie. 952 2011r przód krzyzakowy koła z tyłu r34. Czy wie ktoś jakie muszą być ustawione te kody i pomorze? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.