zieloneckiii

Manitou mlt 634 120 lsu

Polecane posty

zieloneckiii    33
Witam Was! Oglądałem ostatnio ładowarkę jak wyżej, i mam parę pytań do użytkowników. Pierwsza sprawa hydraulika, jak idzie ramię główne do góry jest ok, jak biorę w dół, to przez chwilę tak jakby przydławia silnik na wolnych obrotach czy to normalne? ze względu na zawory ciśnieniowe? i drugie pytanie o kierowanie, jak się chce szybko skręcić nie ważne w którą stronę to na początku czuć opór, jak normalnie powoli się skręca to jest ok. Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie takiej maszyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Czy ma siłę kołami po mielić i czy chydralika dźwiga dobrze potem tuleje możesz podnieść przedek czy koła nie latają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

z tym opuszczaniem to normalne. właśnie to jest kwestia tych zamków hydraulicznych. sprawdź czy działa poprawnie 3 sekcja. s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneckiii    33
siłę ma, hydraulika jeżeli to normalne to ok, tylko pokazał się olej na kolektorze wydechowym, pewnie uszczelka pod głowicą, i nie wiem czy dać spokój, czy czekać jak zrobią
bo termostat też się zaciął, i pewnie stąd uszczelka, tylko ciekawe czy nie jest za mocno przegrzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneckiii    33
na wydechowy kolektor?
przy glowicy
jakby turbo puszczało, to może by się spalił i do wydechowego nie dotarł, ale wtedy by dymił, a tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

aaa, to może być uszleka. ogóle to dosyć popularne zjawisko w tym modelu. sam wymieniałem bo puszczała kompresję na chłodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneckiii    33
a z tą kierownica, jak szybko ją szarpniesz nie ważne czy w lewo, czy w prawo to jest takie chwilowy opór i , jak wolniej to jest Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Może być z turbiny olej jak pójdzie od strony dolotu to pięknie się rozpędzi aż stanie ,sprawdz od strony dolotu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj