Gość

Ceny bydła 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gringo1984    90
3 godziny temu, 12Pafnucy napisał:

Tiiia, bo inaczej ludzie by nie umierali.

Bez sensu by nie umierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1905

A ja brałem z 400 sztuk i filmiki brał ode mnie jako reklamę,  ale o handlu się nie będę wypowiadał tylko o człowieku,  a był bardzo dobrą osobą i to się dla mnie liczy , zawsze pomógł,  pogadał i podpowiedział,   kto go znał ten wie.  . Można być wielkim biznesmenem,  ale jakieś nikim jak nie będziesz człowiekiem.  Równo rok temu mi opowiadał o planach i zakończył żartem ,  życia mi braknie. 38 lat wydawałoby się,  że to żart 

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
17 godzin temu, stonka15ak napisał:

Taki to 15

 

Kupuj , zarobisz dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniał ktoś z was już te chore zmiany w danych w irz co jest do 6 stycznia. Kompletnie nie wiadomo o co im chodzi, np. w ewidencji działek mam wszystkie wstawić  jakie mam, czy tylko gdzie jest ta działalność z bykami prowadzona? bo nie wiem. Biurokracja, płyty obornikowe, silosy z betonową podłożem na kiszonkę z kukurydzy i sianokiszonkę. Robią co mogą, aby ludziom kłody pod nogi rzucać, a na koniec wymyślą jakąś chorobę i będą ludziom zabierać bydło i humanitarnie ubijać, jak było z asf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
6 godzin temu, TommyLee napisał:

Kolego Azor to coś poszło w górę? Na stronie ceny rolnicze bez zmian 

Tak ,30 groszy prawdopodobnie do 6.01 ,a co dalej to nikt nie wie ,ciekawe ile wywodzie za tego hf🤔😁

IMG_20230809_135737.jpg

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Azor07 napisał:

Tak ,30 groszy prawdopodobnie do 6.01 ,a co dalej to nikt nie wie ,ciekawe ile wywodzie za tego hf🤔😁

IMG_20230809_135737.jpg

On ma tylko barwę hf. Prawdziwe mięsne hf są na Podlasiu. Swoją drogą ładny byk.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4417
4 minuty temu, Azor07 napisał:

Tak ,30 groszy prawdopodobnie do 6.01 ,a co dalej to nikt nie wie ,ciekawe ile wywodzie za tego hf🤔😁

IMG_20230809_135737.jpg

Podpowiem Ci w piątek 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, KrólBykPierwszy napisał:

Wypełniał ktoś z was już te chore zmiany w danych w irz co jest do 6 stycznia. Kompletnie nie wiadomo o co im chodzi, np. w ewidencji działek mam wszystkie wstawić  jakie mam, czy tylko gdzie jest ta działalność z bykami prowadzona? bo nie wiem. Biurokracja, płyty obornikowe, silosy z betonową podłożem na kiszonkę z kukurydzy i sianokiszonkę. Robią co mogą, aby ludziom kłody pod nogi rzucać, a na koniec wymyślą jakąś chorobę i będą ludziom zabierać bydło i humanitarnie ubijać, jak było z asf.

Tylko działka na której masz budynki i pastwiska

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outstanding    22
55 minut temu, Azor07 napisał:

Tak ,30 groszy prawdopodobnie do 6.01 ,a co dalej to nikt nie wie ,ciekawe ile wywodzie za tego hf🤔😁

IMG_20230809_135737.jpg

Czym karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2097
6 godzin temu, Cybulek17 napisał:

Mało liczb znasz 

Potrafisz sobie wyobrazić co będzie jak zniknie 1000 sztuk cielaków tygodniowo R - U ? 

A jak powiesz , że inni handlarze sprzedadzą to mogę Ci powiedzieć skąd oni brali  

Trzeba współczuć, ale powiem coś z doświadczenia w handlu z innej branży, rynek nie znosi pustki i ktoś to miejsce zajmie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab    131
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Marcin1912 napisał:

Akurat z tym szczepieniem nie trafiłeś powód był inny. szkoda chłopaka bardzo dobry człowiek

To jaki powód śmierci .. bo jakoś ostatnio dużo odchodzi osób po 30 tce którzy najczęściej byli zakeczupowani .. naglica nagle zapanowała od dwóch lat .. wcześniej nie było tyle śmierci w młodym wieku .. a jak wiadomo te szpryce zawierają białka kolczaste powodujące zatory i zawały

Edytowano przez tomaszmab
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gringo1984    90
Napisano (edytowany)

Bardzo dużo tajemniczych zgonów w okolicy. Przed chwilą dowiedziałem się o 32 latku. Zmarł we śnie. Szczepiony pfizerem.

Edytowano przez gringo1984
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
4 godziny temu, outstanding napisał:

Dużo rzepaku na łeb dziennie?

Nie dużo (na pewno za mało ) + witaminy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

jakaś wróżka podpowie sprzedawać czy jeszcze czekać do lutego?? nikt się z ceną nie wyrywa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205
17 godzin temu, Cybulek17 napisał:

A ja brałem z 400 sztuk i filmiki brał ode mnie jako reklamę,  ale o handlu się nie będę wypowiadał tylko o człowieku,  a był bardzo dobrą osobą i to się dla mnie liczy , zawsze pomógł,  pogadał i podpowiedział,   kto go znał ten wie.  . Można być wielkim biznesmenem,  ale jakieś nikim jak nie będziesz człowiekiem.  Równo rok temu mi opowiadał o planach i zakończył żartem ,  życia mi braknie. 38 lat wydawałoby się,  że to żart 

Jaki by nie był  to już  go nie ma. A życie  nie znosi pustki, w to miejsce znajdzie sie trzech. Po chwilowym zachwianiu wszystko wróci  do normy. Albo ktos ten biznes dalej pociagnie albo obcy przejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
1 godzinę temu, Sokol2 napisał:

jakaś wróżka podpowie sprzedawać czy jeszcze czekać do lutego?? nikt się z ceną nie wyrywa

 

Ja sprzedaje jutro. Cena u mojego odbiorcy taka sama jak w listopadzie i nie widać podwyżek, a miejsca i paszy brakuje więc decyzja chyba rozsądna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HISZPAN    21
Dnia 6.12.2023 o 17:10, soltys48 napisał:

ZM Skiba jeszcze tylko dwa uboje i koniec ubojni 

Oni już z bydłem skończyli definitywnie? Czy do Chojnic przenieśli ubój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj