outstanding

Members
 • Ilość treści

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez outstanding

 1. Tak wąski podbieracz mam. Na jesieni tamtego roku siano darła jak wściekła, w tym roku mokrą/ lekko podeschnieta jako tako, czasami klapę trzeba było podnieść. Bardziej wysuszona sianokiszonkę i siana ani nie obróciła w tym roku. Widzisz sam też próbowałem i wałek mam pomalowany ale to nic nie dało. W takim razie jutro z rana zbrojeniówka pójdzie w ruch bo siano we wałkach a to wciągać nie chce. Zapowiadają deszcz który potrzebny jest na wczoraj ale sianko pasuje też zebrać bo jest ładne.
 2. Nie ma żadnych listw ani otworów. Prasę posiadam od późnego lata/wczesnej jesieni tamtego roku. W tamtym roku jeszcze prasowała siano jak wściekła. A teraz ma gdzieś prasowanie.... Tak dokładnie wygląda cały wałek
 3. Mam naspawane pręty z takimi guzami jakby. W tamtym roku siano szło elegancko, sianokiszonkę w tym roku też w miarę poszło tam gdzie był dodatek koniczyny ale tu gdzie jest sama trawa(mieszanka życic) nie ma szans. Łącznie w tym roku zrobiłem 34baloty sianokiszonki z czego 150x otwierałem klapę(tak wskazuje licznik) Zdjęcie zrobię po 14 jak wrócę z roboty.
 4. Witam. Mam problem z prasą JD 550 Nie chcę zacząć formować balota z sianokiszonki. Jeśli w kiszonce trafia się znaczą ilość koniczyny jakoś to idzie. Ale jeśli jest sama trawa to nabija w górę i zapcha podbieracz a nie obróci materiału.
 5. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Jak nawozisz takie trawy z koniczyna?
 6. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Gdzie kupiłeś ta Perfecta? Przeglądam neta i chyba nie potrafię szukać 🙆🤦
 7. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Bo jest uja warta? 🤣
 8. Kurde co ja mam taką ciężką tą soję 🤔 przy 65szt i sile kiełkowania 90% wychodzi mi 170kg.. chyba, że mnie waga oszukuje na MTZ..
 9. @GRZES1545 @Fugeo @Agrestdodałem skład międzyplonu ozimego z 2 i 3 roślin. Tą norme dodaje się tam u góry co jest do wyboru, uprawa, norma i coś jeszcze?
 10. Nie wiem. Mam międzyplonu ok 4ha a całości w dopłatach niecałe 15ha i tak na podsumowaniu pisze, że nie spełniam Gaec 8
 11. Panowie gdzie znaleźć okienko żeby wpisać poplon ścierniskowy żeby spełnić to ich ugorowanie?
 12. outstanding

  Gorzowska

  Kosiarka listwowa 🤣🤣
 13. Panowie kiedy zaczynacie siewy soi na Podkarpaciu/Małopolsce?
 14. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Koszona na jesieni czy tylko wiosna?
 15. Panowie pomieszały mi się dawki oprysków w głowie i opryskalem podwójna dawka Fenoxinem pszenicę... Będzie żyła czy można już talerzowke zapinać?
 16. No to sobie załatwiłeś lucernę tym chwastoxem...
 17. Robił ktoś kiedyś wsiewkę koniczyny w owies? Jak to prawidłowo zrobić?
 18. Jaki preparat stosujecie u cielaków? U mnie w tym roku jak nigdy wcześniej po de heus były nie małe biegunki...
 19. outstanding

  Kukurydza Legion

  Wysoka była? Ile kolb?
 20. outstanding

  Kukurydza Legion

  Ciężko powiedzieć, sam się zdziwiłem, że jest MHR a nie Smolice.. To jest na kiszonkę a nie na ziarno to po pierwsze, po drugie to 16kg a nie 30 🤣 Myślę, że są droższe zachodnie odmiany... Tutaj mamy Polską..
 21. outstanding

  Kukurydza Legion

  Będzie test polskiej kukurydza na kiszonke
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj