Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gumis32

McCormick

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gumis32    1

Bardzo fajne ciągniczki produkują, ale bardzo mało o nich wiem bo nie mam z nimi styczności :(

Ostatnio dochodzi dużo fotek z tymi maszynami, i chciałbym wysłuchać waszych opinii na temat tych maszyn.

Arni    1

W tamtym roku we wsi woził kukurydzę mccormich cx90 Bardzo mi się spodobał. Ma bardzo ładny lakier. I silniczek też ładnie chodził. Generalnie fajny sprzęt :(

Matey    431

Są za lekkie do cięzkich prac polowych. Jako pomocniczy może być, ale jako głowny niezabardzo

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Są za lekkie do cięzkich prac polowych. Jako pomocniczy może być, ale jako głowny niezabardzo

Tak źle nie jest, seria XTX czy ZTX to już naprawdę masywne maszyny. 280 konny ZTX waży 10,5 t. Te ciągniki są wystarczająco ciężkie, ale seria C- max czy CXL to raczej w polu nie da sobie rady, szczególnie w terenie górzystym. MC ma też dobrą skrzynie z 8 biegami pod obciążeniem(xtx). Jak dla mnie to też jedne z ładniejszych ciągników.

krzysiek90    1

a jak dla mnie to najwspanialszy ciagnik serie MTX i nie mow mi ze mtx 140,150,175,185,czy 200 sa lekkie bo to naprawdee fajna seria mialem doczynienie najwiecej z seria mc i mtx i mtx robil takie same prace co case 7250 jak na 200 konii to to bardzo bardzo silna bestia moj ojciec mtx 200 ciagał plug kvernelanda 7 skibowy obracany nie było lekko ale tachał go agregat uprawowy 6m kverneland czy nawet talerzówa tez kverneland 6m agregaty podorywkowe 5,5m wiec seria mtx to naprawde poteg ;)i nie jest lekka

Gumis32    1

Na forum duzo osób negatywnie ocenia te maszyny, co wy na to czy McCormik jest wart swojej opini?? B)

JarekWLKP    1

Porównując na targach Bednary 2006 McCormick do John Deere, doszedłem do wniosku, że McCormick jest słabiej wykonany i wykończony, przy czym ich ceny nie są adekwatnie niższe.

Gumis32    1

Z tym wykonaniem to mają chyba duży problem, ale na 100% jest lepszy od naszego Ursusa!!!

Dużo osób mówiło że skrzynia zgrzyta... to powinno być dużo lepiej dopracowane, wkońcu kiedyś mieli jakieś udziały z Case.

tompil    3965

w jakiejś gazecie rolniczej, czytałem że McCormick został ciągnikem roku 2006, ale nie pamiętam dokładnie jaki był to model

Gumis32    1

Na stronie McCormik'a też jest to opisane ale nie czytałem bo nie miałem chęci ale jak nie zapomne to poczytam za jakie to zasługi???

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tutaj jest artykuł o XTX 215. Został ciągnikiem roku głównie za sprawą skrzyni z 8 półbiegami.

McCormick'i to fajne maszyny ale powyżej mocy 200 KM, ponieważ jak mówiliście wcześniej te mniejsze są bardzo lekkie i nie nadają się do ciężkich prac polowych :P

Arni    1
McCormick'i to fajne maszyny ale powyżej mocy 200 KM, ponieważ jak mówiliście wcześniej te mniejsze są bardzo lekkie i nie nadają się do ciężkich prac polowych :P

A ja tam wolę poniżej 200km :P jak my dasz obciążnik to też będzie ciężki :P

krzysiek90    1

znajac mc to w tych 8 półbiegowych serii xtx siadaja skrzynie w tych mniejszych nie ma z tym problemu ale wy porównujecie ciagniki jd do mc dajcie im sie rozbujac pare ulepszen i bedzie tez ok a firma jd jest juz od tylu lat na na rynku i tak mc dorownuje wielu markom ktore sa dłuzej na rynku i jest owiele lepszy od nich

truck    0
Z tym wykonaniem to mają chyba duży problem, ale na 100% jest lepszy od naszego Ursusa!!!

Dużo osób mówiło że skrzynia zgrzyta... to powinno być dużo lepiej dopracowane, wkońcu kiedyś mieli jakieś udziały z Case.

:):):):);)

poczytaj historię McCormicka

Mateo13    0

No trochę są za lekkie do prac polowych nie nadaje sie :rolleyes: Tak ja te HN 90kmi CASE 90km. tez są za lekkie do ciężkich prac.

Chota    1

czemu te serji MC czy nawet CX nie sa juz takie lekkie i male jak np CXL czy C MAX

Olik    0
znajac mc to w tych 8 półbiegowych serii xtx siadaja skrzynie w tych mniejszych nie ma z tym problemu ale wy porównujecie ciagniki jd do mc dajcie im sie rozbujac pare ulepszen i bedzie tez ok a firma jd jest juz od tylu lat na na rynku i tak mc dorownuje wielu markom ktore sa dłuzej na rynku i jest owiele lepszy od nich

No weź przestań...same to, że one mają 8 półbiegów mówi, że skrzynia jest bardzo rozbudowana a jak już to i dobrze dopracowana...bo przeciez wymyśleć taką skrzynię to trzeba troszeczkę pomyśleć :D

jankris    10

A z małych którego byście wybrali McCormika C-max 60 czy Caseih JX 60?????

micro303    18

Posiadam mtx 140 i jest to dosc ciezki traktor dlatego i posiada silnik na mocnej stalowej ramie przec co nadaje sie do mocniejszch prac polowych.

ltz55aluki    0

Chiński producent ciągników YTO nabył niedawno niedawno fabrykę McCormick France S.A.S w Saint Dizier produkującą przekładnie do ciągników marki McCormick i Landini.

http://www.hkexnews.hk/listedco/listconews/sehk/20110314/LTN20110314639.pdf

No i chińczyki powoli wykupią Europę :( Co o tym myślicie?

według mnie to idiotyzm....

te barany z chin może i maja leb ale niech sie lepiej zajmą produkcja pilotów do telewizorów lub tenisówek...

miec wlasne firmy i sprzedawac...

tak samo jak i polska.... sami sie konczymy..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dansobin
      Witam wszystkich,
      Chciałbym uzuskać opinie od innych użytkowników ciągników z serii CX (McCormick oraz CASE), jestem użytkownikiem McCormick CX100 rok 2003, ciągnik ogólnie stan dobry ale wydaje mi się że brakuje mu mocy, Przy orce pługiem 3x40 na IV klasie ma problem osiągnąć 6 km/h, jeżdziłem 3 L (około 5 km/h), ewentualnie na 1 H ale tylko na żółwiu, po rozpędzeniu i przerzucenia półbiegu na zająca ciągnik słabnie, czy to możliwe żeby ponad 100KM miało problem z takim pługiem? Chciałbym zasięgnąć opinii innych użytkowników tak dla porównania przed jakimikolwiek naprawami.
    • Przez wloczykij
      Witam,
      Ciągnik fabrycznie ma żarówki H4, po 8 latach użytkowania zauważyłem że ma też żarówki h7 po bokach lampy, co ciekawe znalazłem też gotową kostkę koło reflektora do tych żarówek, czyli wychodzi na to że instalacja jest przygotowana pod podłaczenie ich, ciekawi mnie co to za żarówki? Oświtelenie robocze? Gdzie są w kabinie ich kostki by je podłączyć i przede wszystkim jak fabrycznie powinny być podłaczone? dodatkowy przycisk ? Załączam foto żarówek.
    • Przez Piters182
      Witam, czy możecie mi coś powiedzieć na temat nowego ciągnika Mccormick XTX 145 wszystko chce wiedzieć ne temat jego.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mógłby mi ktos powiedziec jak to jest z silinikami w case mx, mccormick mtx? 
      Głownie chodzi o to w ktorych latach i jakich modelach były monotowane silniki CUMMINS a kiedy IVECO oraz PRKINS ?
      Wiem ze perkins to na pewno w case mx80c mx90c oraz mx100c a takze w mccormick MC. Ale cos slyszałem ze w mtx tez perkinsy byly np chyba mtx 140. Ogolnie troche nie ogasrniam kiedy i gdzie jakie siliniki sa i w których latach wiec jak ktosby mogł pomoc to z gory dziękuje
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki McCormick.