Polecane posty

radekz200    6749
1 godzinę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Do Sławka i tak mi daleko 😛

Ale z cena coraz bliżej 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1599
59 minut temu, Grinch1 napisał:

Parametry nie najgorsze i nie najlepsze, po środku, faktury nie mam ale pieniądze są, wiem ile litrów było, wiem jakie jest potrącenia za nabiał, badania, tygodnik więc nie trudno jest policzyć dokładną kwotę, zawsze tak robię bo faktura to może za tydzień będzie, margines błędy minimalny 1-2 gr max bo nigdy jeszcze bardziej się nie pomyliłem z tym co na fakturze więc raczej tak będzie. Nawet by pasowało jak się wliczy te 10gr mniej... Na taką spółdzielnię jak Sierpc o ugruntowanej marce to słabo, tym bardziej że z tego co widzę na półkach to tej taniości nie widać, raczej wszystko idzie do tego poziomu sprzed tej chwilowej promocji na masło.... 

Za styczeń też tak jeden liczył,  nie mowie ze ty źle policzyłeś,  kierowca do mnie czy to prawda że za styczeń po 2 zł mleko wyszło bo mu jeden tak mówił a faktur nie było jeszcze pewnie zapomniał że brał coś na potrącenie.

Ale mimo wszystko trochę mało ci wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablos_1970    129

Mleko  staniało i krzyk że likwidacja  to  zapraszam  do  MLEKOVITY   zapie.....ol   i    dla  nowych pracowników    fizycznych   najniższa  krajowa  13 zł za  godzinę  i  umowa  zlecenie .  Żyć  nie  umierać  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, radekz200 napisał:

Ale z cena coraz bliżej 😂

Dziś ma chłop odejść z forum 😉 to chyba nie zdążę się zrównać z ceną 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3011

dla tych co twierdzą że upadlina nie ma mleka i że ogarek sobie wymyślił ze jedzie te mleko do nas 😋

Być może to jest właśniejiz  problem Ryk i następnych mleczarni ....🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no nie jest dobrze że tak se nagle wszystko wjeżdżać może. rozumiem że chce się pomagać, tylko czemu gnębiąc rolników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
38 minut temu, Pablos_1970 napisał:

Mleko  staniało i krzyk że likwidacja  to  zapraszam  do  MLEKOVITY   zapie.....ol   i    dla  nowych pracowników    fizycznych   najniższa  krajowa  13 zł za  godzinę  i  umowa  zlecenie .  Żyć  nie  umierać  .

No chyba nie 13 zł na godzinę. Nie przesadzajmy już. Znajomy poszedł to dostał 21 zł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobo    1

Ryki sprzedają  część  mleka na przezut  .prawda?

Edytowano przez Cobo
Cena mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048
55 minut temu, arosaw100 napisał:

Parametry ładne ciekawe jak wydajność 

Z wydajnością to ani ja ani Marcin do wysokowydajnych stad nawet nie mamy co podbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
11 minut temu, Qwazi napisał:

Z wydajnością to ani ja ani Marcin do wysokowydajnych stad nawet nie mamy co podbijać

Już myślałem że ja cóż żle robię bo parametry takie sobie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048
25 minut temu, arosaw100 napisał:

Już myślałem że ja cóż żle robię bo parametry takie sobie mam 

Takich wniosków to od razu może nie wyciagaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

Chciało  by się mieć wszystko i parametry i wydajność mam nawet krowę co ma tłuszcz 1.9 to trochę słabo chociaż może że się niedawno wycielila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048

Jak to mawia mój dobry kolega i bardzo porządny człowiek nie można mieć wszystkiego. A im wyższa wydajność tym większą rolę grają maleńkie szczegóły. I tym wyższe koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

Jak to stwierdził mój weterynarz że ta krowo ma chorą  wydajność i do puki nie zejdzie trochę z mleka to takie będą paremetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048
6 minut temu, arosaw100 napisał:

Jak to stwierdził mój weterynarz że ta krowo ma chorą  wydajność i do puki nie zejdzie trochę z mleka to takie będą paremetry

Skąd Ty jesteś? Bo to stwierdzenie pasuje mi do jednego weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048

To jeszcze bliżej niż 50 km. Mleko daje do Koła. Tam mi najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8048

Latają koło mnie cysterny z Łowicza, ale jakoś mi z tą mleczarnią nie po drodze. Szwagier od nich uciekł do prywaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj