Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
dantur96 napisał:

45 minut temu, krzychu121 napisał:

@Xawier z tą lojalnosciowka cena ?

Co kumpel mi mówił to ta premia lojalnościowa nie jest w wypłacana w pieniądzach Tylko w towarze np nasiona kukurydzy można brać czy ten paliwo różne takie rzeczy do gospodarstwa 

Premia jest wypłacana w pieniądzach, jest wliczona w cenę mleka, na dole faktury gdzie jest dopłata za zbiornik itd jest też kwota dopłaty lojalnościowej.

Opublikowano (edytowane)

To nwm on mi zawszę mówi żeby te pieniądze dostać to musi coś wziąć on bierze zawsze do domu sery masło różne takie do spożycia . Albo ja źle zrozumiałem albo on mi makaron na uszy nawija 😂

Edytowane przez dantur96
Opublikowano

Żeby mieć lojalnościową to musisz wziąć u nich towar za odpowiednią sumę, może być to nabiał, różne artykuły do produkcji rolnej jak folie itd, a w zamian do każdego litra mleka oddanego dostajesz np. 3 grosze więcej. Minimalna suma za jaką musisz wziąć od nich towaru aby dostać tą premie jest CHYBA liczona od ilości oddanego w danym miesiącu mleka. Im więcej masz mleka tym więcej musisz wybrać.

Opublikowano
15 minut temu, PolandOnion napisał:

Żeby mieć lojalnościową to musisz wziąć u nich towar za odpowiednią sumę, może być to nabiał, różne artykuły do produkcji rolnej jak folie itd, a w zamian do każdego litra mleka oddanego dostajesz np. 3 grosze więcej. Minimalna suma za jaką musisz wziąć od nich towaru aby dostać tą premie jest CHYBA liczona od ilości oddanego w danym miesiącu mleka. Im więcej masz mleka tym więcej musisz wybrać.

Też o tym coś słyszałem 

Opublikowano
20 minut temu, PolandOnion napisał:

Żeby mieć lojalnościową to musisz wziąć u nich towar za odpowiednią sumę, może być to nabiał, różne artykuły do produkcji rolnej jak folie itd, a w zamian do każdego litra mleka oddanego dostajesz np. 3 grosze więcej. Minimalna suma za jaką musisz wziąć od nich towaru aby dostać tą premie jest CHYBA liczona od ilości oddanego w danym miesiącu mleka. Im więcej masz mleka tym więcej musisz wybrać.

Teraz się zgadza to on słabo wytłumaczył 😂

Opublikowano

Lojalność to jest 5 gr do ceny mleka a liczy się tak ,jak oddasz 30000 x 0,5 =1500 zł i za taką sumę musisz wybrać,ja biorę w paliwie i nie widzę w tej lojalności jakiegoś problemu 

Opublikowano (edytowane)

To jeżeli uważają że nawet przepłacenie na produktach parę groszy im się nie opłaca to niech sobie policzą czy opłaci się stracić te 5 gr do litra 

Edytowane przez Jaro70
Pomyłka w groszach
Opublikowano (edytowane)

Ceny spadły wiadomo czemu, tak jak ze zbożem. Wielki kapitał zainwestował w państwie na U, a nasz premier z wielką radością pomoże zbyć towar. Jeśli dalej będą rządzić Ci co są w sejmie, to co rok będzie tylko gorzej. Gdyby nie Łukaszenka już dawno by zbudowali te drogę wodną na Ukrainę i wtedy polskiego rolnictwa by nie było.

Edytowane przez tedek2
  • Like 1
Opublikowano
Tigon napisał:

jeżeli zboża stanieją do 600 zł to i 1,50 za mleko będzie dobrą ceną, także na razie kto ma 2 zł jeszcze to jest w bardzo dobrej sytuacji. 

co z tanich zbóż jak pasze dalej drogie....

Opublikowano (edytowane)
20 minut temu, Tigon napisał:

jeżeli zboża stanieją do 600 zł to i 1,50 za mleko będzie dobrą ceną, także na razie kto ma 2 zł jeszcze to jest w bardzo dobrej sytuacji. 

Skąd Ty się urwałeś? Krowy nie samym zbożem żyją, poza zbożem nie tanieje praktycznie nic. Już nie wspominając o tym, że firmy paszowe trzymaj ceny jakby nic nie staniało. 

1.5 to ojciec miał w 2000roku. 

Ty chyba krowy to na zdjęciu tylko widziałeś. 

Edytowane przez Zibifarmer
  • Like 7
Opublikowano
54 minuty temu, Qwazi napisał:

@Mateusz1q Aleś ładnie parametry wyciągnął 👍. Ja miałem 2,29 brutto przy 4,12 i 3,48;8,5 tys -za marzec

A ja tł 4,30 i bi 3,10 też nieźle? 

Opublikowano
2 minuty temu, Luki99 napisał:

A ja tł 4,30 i bi 3,10 też nieźle? 

To jest słabiutko. Ketoza subkliniczna w drodze🤔

2 minuty temu, slawek74 napisał:

licho żywione 🤭 otręby widać i brak soi i rzepaku 🤪

I własna śruta oraz czerwcowa trawa🤔

  • Like 1
Opublikowano
Bercik92 napisał:

To trzeba kupic zboże i samemu robić z niego pasze 🤪

robisz tak?


znam takich co zmieniają odmianę pszenżyta na taką co ma mieć wyższe białko z tym że o nawożeniy azotem zapomnieli i jakieś to zboże jasno zielone i nie buja... czy tam białko będzie 🤔

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v