mateusz50z

John Deere 1072

Polecane posty

mateusz50z    0
Witam. Mam problem z wariatorem jazdy w John Deere 1072. Po przyspieszeniu kombajn wchodzi w wibracje. Co to może być? 

SAUTER    113

Kombajn wchodzi w wibracje czy wariator? Mam 1075 i tez na przyspieszonym koło wariator jakby podskakiwało 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukaszx680
      Witam, 
      Pytanie:
      Mam John Deere cts z 1998 roku, 
      Jest możliwość zamontowanie do niego "laser pilot" z Claasa? 
      Dzięki. 
    • Przez lukaszx680
      Witam, 
      Pytanie:
      Mam John Deere cts z 1998 roku, 
      Jest możliwość zamontowanie do niego "laser pilot" z Claasa? 
      Dzięki. 
    • Przez Szczepan1
      Witam, Kupiłem kombajn jd 1170, poszukuję sieczkarni słomy do niego a to temat ciężki, oferty oryginalnej od tego modelu jeszcze nie znalazłem, są dostępne od jd 1450 - a z tego co się zorientowałem to sieczkarnia sama w sobie by pasowała lecz napęd już nie. Bardzo bym prosił o podpowiedź jeśli ktoś przechodził to lub się na tym zna. A jeśli ktoś ma ten model bardzo proszę o zdjęcia z czego się składa ten napęd 
    • Przez KamilJurczyk
      Witajcie koledzy,

usilnie poszukuję książki serwisowej / katalogu części do kombajnu John Deere 1177 w wersji elektronicznej. Nie sądziłem, że sprawi mi to taki problem bo nigdzie nie ma jej za darmo do pobrania... Czy ktoś z Was ma i mógłby się podzielić? 

Pytanie dodatkowe: Czy w takiej książce serwisowej / książce napraw (Service / Repair manual) będą podane numery części żeby łatwo je zidentyfikować i poszukać w necie?
      U dystrybutora John Deere zaczynają na mnie krzywo patrzyć bo ciągle pytam o numery a nic nie kupuje

Pozdrowienia.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj