Konradeg

problem 19012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Konradeg    0

Czy ktoś miał doczynienia z błędem 19012? coś z adblue. Jak tak to co ten błąd oznacza i w czym szukać problemu? new holland t7 175

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez masa24
      Witam,
      od pewnego czasu ciagnik sam zaczyna blokować amortyzację przedniej osi. Zapala sie ikonka ze amortyzacja zablokowana i os faktycznie jest zablokoowana. Co moze byc przyczyna? W serwisie nei wiedza
    • Przez miki18901
      Witam mam problem z koparka kołową new holland mh plus 2008rok nie dzialaja dzojstiki brak jakiej kolwiek reakcji nie jeździ ale odpala i wyświetla się blad 7004. Proszę o pomoc
    • Przez IzaLP
      Witam, jaka może być przyczyna że traktor nie chce odpalić bez samostartu? Jak już zapali to przez jakiś czas wydaje dzwięki jakby sie dusił (ponoć się zapowietrza)...Już mi uszy opadają jak słyszę jak ojciec go maltretuje czy zapalaniu...akumulator zmieniony, a te ich "wsiowe naprawy i przypuszczenia" nic nie dały. Może ktoś się orientuje w czym może być problem? Odpowiem na każde pytanie w razie co bo opisałam tylko tak ogólnie...na traktorach znam się tyle co ojciec na internecie pozdrawiam wszystkich
    • Przez Marek12r
      Co jakiś czas zapala mi się kod błędu 2040 w new holland t5, ale tylko na drugim  przełożeniu czy ktoś wie dla czego, niby znalazłem że to zwarcie elektromagnesu sprzęgła 
    • Przez Pawel188
      Na co zwracać uwagę przy zakupie tej prasie i proszę o opinie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj