tommy66692

Czujnik prędkości opryskiwacza

Polecane posty

tommy66692    873

Witam mam taki problem w opryskiwaczu bury pelikan 2000 na komputerze TeeJet że przestało zaczytywać prędkość z koła, na komputerze pokazuje cały czas 0 czujnik przy kole świeci się na pomarańczowo cały czas, co może być przyczyną ?

tommy66692    873

Zamówiłem drugi czujnik po podpięciu do innego opryskiwacza też nie działał 

Wiadomość z agroFakt.pl

tommy66692    873
Dnia 1.03.2022 o 15:55, RootseyPolska napisał:

Może ustawienia zmieniły się na komputerze albo coś z wiązką kabli jest nie tak.

Tu był pies pogrzebany komputer się zresetował

tommy66692    873

Wartość przepływomierza była przestawiona też i pszenica zamiast 200l rsm w pierwszej dawce dostała 500l, będzie pierwszą i ostatnia dawka 

Walus05    0
Dnia 9.03.2022 o 08:07, tommy66692 napisał:

Wartość przepływomierza była przestawiona też i pszenica zamiast 200l rsm w pierwszej dawce dostała 500l, będzie pierwszą i ostatnia dawka 

Witam jak ustawiłeś wartość przepływomierza bo mam ten sam problem w bravo 180. Nie wskazuje prędkości a pryska mi bardzo dużo dawkę na 2 h wypryskalem w 1h i nie pokazuje prędkości 

tommy66692    873

Na przepływomierzu jest napisana wartość przepływu i wprowadziłem taka i wszystko jest okej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez imil
      Witam
      Zaznaczam, że w tym roku kupiliśmy opryskiwacz i to nasza pierwsza styczność z tą maszyną więc proszę o wyrozumiałość i pomoc w niżej wymienionych problemach
      Pacjent: Biradzki 329/3 (600l/15m), ciągnik ferguson 6120 jak by też to było potrzebne do informacji)
      1. Podczas pracy (+/- 1500obr silnik, 380wom) opryskiwacz dziwnie cyka, tak jak jest to pokazane na filmiku, nic nie ociera nie uderza, co to może być za dźwięk? Dodam że na pompie jest zawór do pompowania i pisze na nim że ma być 2 bary i jest napompowane 2 bary
      Filmik
      2. Nie mogę włączyć mieszania wewnętrznego, cały czas czy wajcha na lewo czy prawo leci z dyszy, jedyną opcją aby mieszać jest zamknięcie sekcji, czy to tak ma być czy coś jest w nim zepsute? Oraz widoczny wąż zaznaczony na kolor biały jest zagięty, czy moze być zagięty czy nie oraz za co on odpowiada? Ponad to nie działa manometr z niewiadomych przyczyn. Do czego służy pokrętło zaznaczone na zielono oraz na niebiesko?
      Zdjęcie
    • Przez Wolekk
      Witam Szukam opini o opryskiwaczu evrard meteor z 2006 roku jak z awaryjnością I częściami? Czy to jest na aragu bo tak podaje sprzedawca jak z tym jest, dzięki za odpowiedzi 

• Przez 123Filip12310
      Witam. Posiadam opryskiwacz Rau D2 z komputerem QUANTOTRON TA. Nie mam pojęcia jak go obsługiwać. Nie wiem nawet jak i gdzie podłączyć zasilanie. 
      Jesli ktoś posiada instrukcje proszę ją wysłać na adres email filip433@interia.pl. 
      Z góry dziękuję 
    • Przez TomiZO56
      Witam mam teki problem z pompą opryskiwacza pilmet p40. Zabrałem się za remont i wszystko szło znakomicie do czasu zdemontowania przepon bocznych.Na rysunki pokazany jest czarną strzałka element którego nie można odkręcić ani wyciągnąć. Może ktoś kiedyś rozbierał coś takiego?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj