Kowal1994

Ferguson 6499 kalibracja

Polecane posty

Kowal1994    0

Kolega ma problem z kalibracja skrzyni niby rozpoczyna kalibracje ale kompletnie nic się nie dzieje. Skrzynia nie wydaje żadnych dźwięków kompletnie nic.. Na wyswietlaczu pokazuje kalibracje ale może tak stać godzinę i nigdy jej nie skończy.. Spotkał się ktoś z czymś takimi? Dyna 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Dlaczego piszesz temat odnośnie fergusona i claasa? jaki masz w takim razie traktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kubos43
      Cześć, co myślicie o modelu 5709m, stoję przed zakupem nowego ciągnika i potrzebuje opinii o nich 
      czy spotkaliście jakieś wady i minusy? 
      jakieś mocne plusy tych ciągników? 
      Ciągnik miałby być na dyna4 jako główny na gospodarstwo do 40 hektarów, gleby średnie, maszyny do uprawy 3 metrowe gruber,  agregat uprawosiewny itp. 
    • Przez lilili2020
      Witam chciałabym się zapytać czy może ktoś orientuje się dlaczego nie rozlacza się przedni napęd w Mf 3670 ,sytuacja nastąpiła nagle. Bardzo proszę o pomoc 
    • Przez Tomek04
      Poszukuję osoby która by się podjeła naprawy sterownika w Massey Ferguson 6120 jest to autotronic 2 z tego co wiem i najlepiej woj.Lubelskie.
       
    • Przez misieq
      Ostatnio kupiłem orbitrol (byl po regeneracji) do swojego ciągnika i mam poważny problem. po zamontowaniu i odpaleniu ciągnika wspomaganie strasznie ciężko chodzi, momentami naprawde nie da się skręcic:( a gdy ciągnik jedzie to skręca ale trzeba też się troche nakręcic. Chciałbym zaznaczyc jeszcze ze nie jest to orginalny orbitrol przeznaczony do tego typu MF'a, ale "fachowiec" mowil, że ma działac bo sposób podłączenia przewodów jest taki sam i parametry też identyczne. Pomóżcie!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj