Zaloguj się, aby obserwować  
fotoMartynA2021

steyr

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez hopper5
      Witam. Problem z rewersem. Podczas manewrowania po podwórku zanikł rewers do przodu. Działa tylko do tyłu, ten przy kierownicy bo jeżeli wrzuce do tyłu przy kierownicy to mogę przerzucić jazde do przodu na multikontrolerze. Ale jeżeli zaniknie też do tyłu to wtedy juz wogle nie ruszę. Bezpieczniki sprawdzone cale. Czy może to być wina dźwigni?
    • Przez 80Lukas65
      Witam kolegów. 
      Mam pytanie dotyczące ciągnika rolniczego marki Steyr 8065 Turbo. A mianowicie do czego służy ten żółty przycisk z wykrzyknikiem, on jest monostabilny.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.

• Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

• Przez Farmerek1234
      Witam chciałbym założyć świece płomieniową w steyer 8080 tylko nie wiem w którym miejscu, zakładam ponieważ ciągnik w zminie na mrozie nie chce palić, jak to założyć i jaka świeca płomieniowa najlepiej
    • Przez johny320
      Witam, posiada ktoś instrukcję obsługi w języku polskim do ciągnika Steyr modele 6160, 6180, 6200, 6225 cvx, lub odpowiednik case puma. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj