Polecane posty

PAN88    1790
12 godzin temu, lukasz1995 napisał:

To w listopadzie po 300zł/tona

Pobożne życzenia.  Najpewniej  nikt nie  będzie  chciał  albo będą  brali od tych co  zawsze  im przywozili 

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
v11 napisał:

15 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Sprzedałem po 1100 ;) I jeszcze na rządową pomoc się załapałem xD 

Kilka ładnych lat już sieję i nigdy nie miałem połamanej kosząc pod koniec listopada ;) 

Sprzedałem po 1400 i dotacja ale nie w tym rzecz .sieję QQ ponad 20 lat monokultura i zawsze było ok -dostałem wycieczkę w trakcie żniw  QQ i pojechałem jak wróciłem był huragan nawet miał imię  ponad 50 000 straty a wycieczka za 20 000 to mi się opłaciło 

Chyba Xawery 

RU bajki juz o UFF nam opowiadałeś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian24424    62
11 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

Z dodatkami za wilgotność ... Taka cena mnie nie interesuje, zawsze cenę za 30% się podaje ... W zeszłym roku niektóre skupy po 25zł za % dopłacały, to przy 26% z 840 robiło się już 940 ...

To i u mnie po 1090 była ;) Jak znalazłeś taką co 20% miała xD Co było wynikiem nieosiągalnym, bo najsuchsze w okolicy to miały po 26-27% xD 

ja w tamtym roku za 30% 950zł netto oczywiście dostałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

u mnie 24-27% , suszę zobaczymy jaki to bedzie biznes , ogólnie dobre warunki do suszenia to sprawnie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

A jak to jest z tym skupem interwencyjnym bo słabo znam temat, warto się tym interesować czy lepiej jakiejś firmie sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Pzz Zamosc oddzial w Skierbieszowie ma cene 430 zloty netto ale kolejka I nawet zspisac nie cardxo chca. 

Wyglada na to ,ze na obecna Chwile nie ma na nia zapotrzebowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    205
5 godzin temu, slavik80 napisał:

Pzz Zamosc oddzial w Skierbieszowie ma cene 430 zloty netto ale kolejka I nawet zspisac nie cardxo chca. 

Wyglada na to ,ze na obecna Chwile nie ma na nia zapotrzebowania.....

pewnie chodzi o suszenie i z tym sie nie wyrabiają dlatego długa kolejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
Dnia 16.10.2023 o 20:33, fabio napisał:

suchom po ile sprzedasz po 700zl rok temu wielcy kupili suszyli i ich nie ma

980 PLN póki co sucha i wzrost 480-500PLn mokra., północna WLKP

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005

sam do portu nie zawieziesz a to już się robi co najmniej 50 do 100 zł mniej zależy ile km ale nie 980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    232
1 godzinę temu, Takeda napisał:

980 PLN póki co sucha i wzrost 480-500PLn mokra., północna WLKP

To jak na Podkarpaciu mokra po 350 ciekawe ile transport kosztuje, może warto przewieść 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba156kuba    2
2 minuty temu, Pajej napisał:

To jak na Podkarpaciu mokra po 350 ciekawe ile transport kosztuje, może warto przewieść 

Transport 200 zł możesz wozić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
1 minutę temu, Pajej napisał:

To jak na Podkarpaciu mokra po 350 ciekawe ile transport kosztuje, może warto przewieść 

wątpie mimo , że relatywnie tania wacha, mokra podrożała o 20-40 PLN przy mniej więcej 100 tonach dostawy i tak się zdziwiłem, że cena wzrosła od startowej, no ale kto nie musi to nie sprzedaje tylko w rękaw albo sam suszy czekając na co przyniesie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    232
6 godzin temu, Kuba156kuba napisał:

Transport 200 zł możesz wozić 

To się na pewno opłaci 😉


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Wipasz Zadąbrowie spadek ceny o 20 zł na tonie od minionego poniedziałku. Wieść gminna niesie że od przyszłego tygodnia kolejny zjazd w dół.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    232
1 godzinę temu, tomek15h napisał:

Wipasz Zadąbrowie spadek ceny o 20 zł na tonie od minionego poniedziałku. Wieść gminna niesie że od przyszłego tygodnia kolejny zjazd w dół.

Czyli ile teraz?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
1 godzinę temu, v11 napisał:

Jeszcze będziemy wspominać złodziejskie rządy 

znowu spadles ze schodow czy glowa gdzies uderzyles ??🤣

na razie nikt nie kosi, dzisiaj pierwszy przymrozek,spory, bede rozmawial z takim co ma prawie 100 ha zobaczymy co slychac..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez lucekxxx
      This could be your lucky break, enter now!
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj