Polecane posty

Michał8201    1
Witam,chciałem zmienić olej w swoim mf w przednim moście tylko jest problem ponieważ jest korek spustowy a wlewowego nie widzę ale jest poprowadzony przewód hydrauliczny (prawdopodobnie ze skrzyni) do przedniego mostu , czy jest możliwe żeby przedni most brał olej ze skrzyni Most DANA

plati    40

Nie ma korka po lewej stronie patrząc w kierunku przodu na zwolnicy? 

Nie, tamten przewód służy do czego innego 

sznajdik    459

Jest korek na obudowie mostu potrząc z kabiny a lewe koło po środku wysokości mostu i do tej wysokości nalewasz zwolnica nie ma z tym nic wspólnego

Wiadomość z agroFakt.pl

plati    40

Pewnie że nie ma. Pisałem na szybko i mi się wplątala niepotrzebnie zwolnica . Mój błąd ;)

seba76    0

Ten przewód jest pewnie od załączania blokady mostu więc go nie ruszaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Urzytkownik11
      Mam problem z Massey Ferguson 3080 nie ma blokady przekaźnika wom power shift a napęd jest cały czas dodam że elektro zawory są sprawne co morze być przyczyną ? Za wszystkie pod powiedziedzi będę wdzięczny 
    • Przez john1
      Dzień dobry mam problem ze skrzynią na grupie A zgrzyta przy ruszaniu i nie jedzie na każdym biegu a na grupie b wszystko działa normalnie co to może być.z góry dziękuję
    • Przez Kamil2203
      Witam.Jak po rozgrzaniu chodzi wam wspomaganie bez gazu można kręcić kieownica? Jest różnica jak się doda gazu? U mnie w 6180 idzie skręcac ale idealne jest przy 900obr.na wyjściach hydrauliki bez gazu 150bar przy 900 190 a jak jest u was? U m
    • Przez qba333
      Witam.
      Interesują mnie fergusony 6130-6150, co sadzicie o tych modelach?? Jaki był by koszt założenia tura. Głównie miał by pracować w prasie i w turze. Czasami też z pługiem 4 skibowym na słabych V klasy ziemi. Jakieś 20ha. Czy była by możliwość wzięcia jakiegoś dobrego kredytu dla rolnika na zakup tego ciągnika?? A i jeszcze jedno, czy taki ciągnik nie będzie miał problemu w prasie zmienno komorowej pasowej z rotorem (do rozdrabniania słomy, sianokiszonki). Dopiero będę musiał kupić tą prasę, ale na to jeszcze czas, najpierw muszę wiedzieć jaki ciągnik będzie z tym pracował. Do prasy jeszcze trochę czasu mam.
    • Przez Bandziorek1
      Mam problem z odpalaniem ciągnika 
      Gdy przekręcam kluczyk tak jak na odpalanie coś tyknie i nic się nie dzieje rozrusznik nie kręci po kilkunastu razach odpala.  jak by ktoś wiedział co to może być  przyczyną tego to proszę o odpowiedź

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj