Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze mówiąc to jeszcze się z czymś takim nie spotkałem żeby na piecu były wentylatory żeby dym wciągało w komin 

To może ten komin jakiś bez cuchu czy co ? U mnie jak otworzę drzwiczki od wyczystki kominowej na dole to czuć jak ciągnie a u ciebie wychodzi na to że tu jest jakiś problem , chyba że konstrukcja pieca taka ? 

  • Like 1
Opublikowano

Wentylatory wyciągowe to się raczej montuje przy kotłach dolnego spalania, które nie mają krótkiego obiegu spalin i dymią przy dokładaniu paliwa i rozpalaniu. Przy pelecie to fanaberia, chyba że faktycznie komin lichy 

Opublikowano
18 minut temu, jajonasz napisał(a):

Wentylatory wyciągowe to się raczej montuje przy kotłach dolnego spalania, które nie mają krótkiego obiegu spalin i dymią przy dokładaniu paliwa i rozpalaniu. Przy pelecie to fanaberia, chyba że faktycznie komin lichy 

komin ceramiczny systemowy 😉

IMG_7479.jpeg

Opublikowano
5 godzin temu, mysza103 napisał(a):

Zależy na jaką temperaturę pokojową jest ustawione załączanie , godzinę może się nie rozpalać , lub zdecydowanie dłużej 

 

 

Nie ustawiam na żadne temperatury pokojowe.  Ażeby niebyło, nie kombinuję na jakieś dopalanie drewnem, ale wiem o co biega.

Opublikowano
12 godzin temu, radekz200 napisał(a):

no toż w piecu ale na wyjściu do komina 

Nadmuch do pieca to tak, ale do komina pierwsze słyszę. Bez tego nie masz cugu? 

 

Może w tym jest problem, że dużo idzie opału jak wentylator ciepło wygania.

Mamy rekord -24,7

Opublikowano

O widzisz. To dużo też zależy od terenu. 10km ode mnie kuzyn w mega dolinie mieszka i miał -29.

Ale w mieście pustki 🙆 szkoły też nie ruszyły w jednej gminie. Od środy 

Opublikowano

U nas ferie 2 tyg były żaden autobus nie odpalił szkolny i moim zdaniem prędko nie odpali gdyby trochę ktoś myślał odpalili by przed weekendem z 8 % benzyny na bak i by dziś nie mieli problemów 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      Jak w bieżącym 2026 roku w waszych okolicach i u waszych dostawców kształtują się ceny paliw zarówno jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną jak i hurtową. 
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v