arty

FARMTRAC 555DTc v 2021

Polecane posty

arty    1

Czy ktos juz dostal ciagnik z zamowienia na 2021 ??? - Miały być w czerwcu i cisza  - czy ktos juz gdzies widzial ten ciagnik z 2021r?

karino25    51

Jak pytałem u dealerów to mówili coś koło września będą na placach. O czerwcu nie słyszałem. swoją drogą podejścia farmtraka jest troche niepowazne, wypuścili nowy model, ludzie złozyli zamówienia a oni dopiero będa je składac

arty    1

Pytalem u zrodla dostalem wymijajaca odpowiedz ze jest covid i maja opoznienia ze jestem ktorys-tam na lokalnej  liscie  - a list ile jest to nie wiadomo - ze kiedys tam beda ale kiedy to dalej nie wiem - nawet nie wiem czy w tym roku  czy  w nastepnym  -bez sensu, jak sie okaze ze rok produkcji bedzie 2021 a odbior 2022 to wogole bez sensu i powinien byc za to duzy rabat!!!! zamowiony zaraz na wiosne jak tylko si pojawily w ofercie i tyle czekac - niepowazne ze strony Farmtraca takie traktowanie klienta.....

Wiadomość z agroFakt.pl

MF675ursus    1077

Znajomy zamówił w zeszłym roku auto Mercedesa, aktualnie sam Diler nie wie czy jeszcze w 2021 go dostanie, tak jest w całej branży, także nie chcę FT bronić, ale problem z dostawą podzespołów, a w związku z tym sprzedaży maszyn jest globalny...

tomek3112    0

Zamówiłem ten ciągnik w marcu w cenie promocyjnej i teraz na dniach ma być (po przeszło 5 miesiącach czekania i zamrożenia wpłaconej zaliczki).

I teraz najlepsze -  cenę mi podnieśli o 6 tys. brutto w stosunku do ustalonej na zamówieniu.

Tak działa firma Farmtrac i nie widzi w tym nic dziwnego - wyjaśnienia są tylko takie - jeśli Pan nie chce kupić to może zrezygnować, kupią inni.

Rada dla innych Klientów - nie wierzcie w promocje firmie Farmtrac -  chyba że ciągnik stoi na placu i można od razu odebrać. 

karino25    51

Jak to podnieśli? Miałeś umowę z dealerem, fakturę proforma  z opłacona zaliczką czy cokolwiek na papierze? Czy tylko zamówienie na gębę?

tomek3112    0

Standardowo przy zamówieniu oferta, faktura proforma, wplata zaliczki, faktura do zaliczki. Wszystko z wypisanym zakresem wyposażenia i ceną.  Teraz przy realizacji korekta faktury podwyższająca cenę bez zmiany wyposażenia... 

Umowy nie podpisują więc formalnie mogą zmienić cenę w każdym momencie do momentu odbioru bez żadnych konsekwencji.

karino25    51

Jesteś pewien że mogą zmienić cenę? może z prawnikiem pogadac jak masz opłaconą proformę. 

arty    1
Napisano (edytowany)

Trzeba prawnika a najlepiej media jakies w to zaangazowac co dzieje sei w tej firmie  - ludzie czekaja tyle czasu a na koniec takie numetry robic  - pzreciez nawet umowa ustna jest wiazaca!!!! A moze to deeler probuje cos ugrac wiecej dla siebie a nie producent?

Edytowano przez arty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Pawemilewsky
      Witam. 
      Mam pytanie. Moze ktos wie co moze byc przyczyna odglosow buczenia jakby z pompy podnosnika?
      Jak zimny olej to jest ok ale po 1h pracy zaczyna buczec popiardywac niewiem jak to nazwac. Jak dotkne przewodow to czuc wibracje 
      Podnosnik dziala wmiare ok.
      Tylko te odglosy musza wskazywac na jakas ustrrke.
      20210722_084541.mp4
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?

• Przez jabimc
      Witam. Dzwoniełem dziś do swojego dilera gdyż zamówiłem półtora miesiaca temu FT 7110 DT. Dzisiaj powiedział mi że fabryka ma problem z instalacją pneumatyczną i prezes wstrzymał dostawe wszystkich dużych modeli o 2 miesiace. Jak dla mnie to jest nie poważne, jak można termin wydłużyć o 2 miesiace rozumiem dwa tygodnie ale aż tyle. Najlepsze jest to że 5.04.2012 dostałem informacje że ciągnik będzie gotowy do 10.04.2012 i bedzie zamawiany transport. Teraz moje pytanie do osob które czekają na ten ciągnik czy dostaliście także taką informację? Zadzwońcie i zapytajcie sie jak bedzie w waszym przypadku.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj