Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris946    0

Witam. Potrzebuje pomocy odnośnie elektryki w mf 3060. Mam wyrzucony komputer i ehr, a całość pracuje "na krótko" . Czy podłączając przyciski od przedniego napedu i blokady tylnego mostu pod oryginalne okrągłe kostki będzie wszystko ok ? Nie zaświecają mi się na zegarach jeszcze kontrolki od załączonego napędu i blokady

sznajdik    433

Cię chyba pogięło jak bedzie chodzić przecież to wszystko przrz kompa szło

mirro    2957

Była wersja na zwykłych przekaźnikach, bez autotronica. Nazywała się electronic. 

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    469

Komputer to tylko element sterujący a w tym starym ciągniku to zwykły prosty sterownik. Ktoś ogarnięty spokojnie sobie poradzi.

seba76    0

Tak, ale ten prosty sterownik realizował "logikę" np. wyłącz przedni napęd powyżej .... , załącz/wyłącz przód podczas hamowania, wyłącz blokadę po podniesieniu narzędzia...

itp. Da się bez tego jeździć ale łatwo coś przegapić i awaria gotowa. Pominięcie sterownika powinno być zrobione "z głową"

akmaly    469

Nie przesadzajmy - w ciągnikach bez elektronicznego sterowania tym wszystkim steruje operator bez wspomagania komputerem. Komputer to komfort ale nie przesadzajmy że bez niego zaraz coś uszkodzisz. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez palel366
      Witam. Jestem zmuszony wymienić ramiona podnośnika ze względu że ktoś zaspawał jedno i nie mam na nim regulacji. Teraz pytanie jakie kupić? O używane ciężko chyba. A nowe wiadomo różnie bywa z jakością. Podobno pasują od jakiegoś classa i są tańsze. 
    • Przez radzio19
      witam jestem tu nowy i chciałbym sie zapytac wymieniam pompe hydrauliczno i mam take pytanko na tej pokrywie co jest pompa hydrauliczna jest zawór u góry i tam sa podkładki cztery czytałem na forum ze jak słabe cisnienie jest to sie podkłada je ale jak nowo pompe sie zakłada czy te podkładki sie wyciaga czy nie
    • Przez Wolodymyr
      Który Orbitrol jest odpowiedni dla MF 2620-2680? Nie mogę znaleźć, gdzie jest na sprzedaż nowy. Posiada 5 wyjść
    • Przez ziolek1996
      Czy ktoś z was posiada lub niedawno zakupił instrukcje z naprawami i obsługą MF3xxx? i czy są tam przydatne rzeczy?

taka jak w linku
      https://allegro.pl/oferta/instrukcja-napraw-massey-ferguson-3050-3070-3060-9937756038?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

• Przez MfKrystian
      Witam panowie chciałbym się zapytać od czego ten przewód hydrauliczny mianowicie wychodzi on że skrzyni i idzie do mostu. A chciałbym wymienić olej w moscie przednim ponieważ jest stary aż biały się zrobił a nie chciałbym pomieszać oleju ze skrzynią

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj