Skocz do zawartości

Claas Traci moc, Nie ma żadnej siły.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Mam problem w swoim claasie Aresie 657 ATZ ciagnik gdy sie rozgrzeje traci moc.. kompletnie nie moze sie uciagnąc sam ze soba. Dodam Ze: Filtry paliwa zmienione ok 40mth temu i sprawdzone tydzien temu, filtr przezroczysty nad zbiornikiem wymieniony. wszystkie przewody paliwa sprawdzone. Nie kopci nie dzieje sie nic ani zadna kontrolka nie miga ani sie nie sweici. Turbina była sprawdzana jest okej.. Panowie pomocy bo juz nie wiem co mam z tym robić a ciagnik potrzebny. Pozdrawiam.

Edytowane przez jakub_bb
Opublikowano
16 minut temu, Konvaro napisał:

Hamulce nie trzymaja? Bo i takie przypadki bywaly

 

Nic nie smierdzi nic sie nie grzeje ale tez i nic nie pokazuje na desce rozdzielczej.

 

Opublikowano

Mam taki sam problem, z tym że w moim przypadku przy utracie mocy pojawia się kontrolka z akumulatorem i wolno mruga. Przez telefon dowiedziałem się, że sterownik na pewno nie działa poprawnie jeśli podczas pracy- utraty mocy, jest gorący. U mnie wtyczka jest połączona ze sterownikiem podejrzewam na jakimś kleju, macie jakiś sposób żeby ją odłączyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez dzikidaniel
      Po dniu pracy i zgaszeniu go po pracy i próbie odpalenia na drugi dzień pojawiają się błędy:
      76FB  76FC  76FA  76FD  7554  76FE  76F1  76F9
      Tak jak na zdjęciu poniżej:

      Szukałem czy jakiś bezpiecznik nie wywalił, jak na złość wszystko jest ok, na dzień kolejny rozebrałem tylny panel by dojść do sterownika i posprawdzać wtyczki i o dziwo odpalił kilka razy, błędy zginęły, ale szczęście krótko trwało i problem wrócił po chwili. Gdzie szukać problemu? Będzie to problem z komunikacją z CAN?
    • Przez artur04c
      Witam, gdzie dobrej jakości kupić osłonę eroklopilota do Ariona ? Bo mój już skończył żywot, a szkoda żeby kurz dam dochodził. Dokładnie chodzi mi o tej Joystick.
       

    • Przez Michaln360
      Witam problem Claas Celtis 456 nie działa EHR po uruchomieniu ciągnika miga kontrolka książki 1 długi i 4 krótkie  tak jak na filmie Co może być przyczyną spotkał się ktoś z takim czymś. Z góry dziękuję za odpowiedź 😊
      VID_20251213162524.mp4
    • Przez Tula0911
      Witam czy w class xerion 3300 podczas rozruchu powinien gasnąć monitor 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v