Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany poradźcie bo planuję wymianę oleju w skrzyni w Case 1494 i tam powinien być hy-tran plus. Sprawa ma się tak że do DF zalałem STOU 10W40 i teraz pytanie czy do Case też mogę taki?

Opublikowano (edytowane)

Generalnie jeśli chcesz zamiennik oryginału to musi mieć specyfikacje MAT 3540 taką jak oryginał, sprawdz czy ten STOU 10W40 takie ma i będzie wiadomo. 

Edytowane przez arturwojtowicz
Opublikowano

Mój

Normy, specyfikacje

API: CG-4/SF, GL-4
ACEA: E3
SAE: 10W/40
John Deere: J27, J20C
Massey Ferguson: CMS M1139/44/45
Ford: M2C 159B/C
FNH 82009201/2/3
ZF TE-ML 06A, 06B, 06C, 07B
New Holland 820092001/2/3
New Holland MAT 3525 and 3526

Znalazłem że olej UTTO 10W30 ma w specyfikacji: Case New Holland MAT 3540,3525,3509,3505

Czyli mój nie może być? Chodzi dokładnie o przyczepę żeby nie było problemów że trochę z jednego do drugiego pójdzie oleju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez mt3820
      Witam,
      Niedawno zakupiłem ciągnik Case CS110 z uszkodzoną przekładnią powershift (4 półbiegi )
      Problem jest taki, że na 2 i 4 półbiegu traktor nie ma siły jechać. Na niźszych biegach da się ruszyć i bez obciążenia powoli przyśpieszyć, lecz przy obciążaniu rozłącza napęd.
      Dodatkowo podczas zmiany półbiegu z 2 na 3 jest chwilowe zdławienie/przyhamowanie traktora i dopiero normalnie jedzie.
      Pomierzyłem ciśnienia i tak:
      w punkcie pomiarowym nr5 (ciśnienie systemu) jest 16bar, podczas przełączania półbiegów (1,2,3,4) chwilowo się zmienia, po czym wraca do 16bar. 
      w punkcie pomiarowym 1 ( sprzęgło D, wspólne dla 2 i 4 półbiegu) ciśnienie po załączeniu wynosi 5bar.
      w punkcie pomiarowym 2 (sprzęgło C) ciśnienie po zasterowaniu wynosi 16 bar
      w punkcie 12 oraz 13 - po załączeniu 1 lub 3 półbiegu wynosi 16 bar, lecz po załączeniu 2 lub 4 wynosi 10 bar ( oczywiście dla 2 półbiegu 12 punkt pomiarowy oraz dla 4 13punkt
      na punktach 8 oraz 6 nie zaobserwowałem źadnego wzrostu ciśnienia przełączając poszczególne półbiegi.
      Zamieniałem też cewki zaworów Y22 z Y24 i ciśnienia oraz jazda jest bez zmian.
      Podejrzewam, że uszkodzony jest blok zaworów, lub uszczelniacz na koszu sprzęgłowym D.
      Co jeszcze mogę sprawdzić przed rozpoławianiem ciągnika?
       
       



    • Przez mati00733
      Witam,  mam problem w MX135 a mianowicie, zamontowałem plyte LS, pod ktora podłączyłem rozdzielacz od ladowacza. Jest to ładowacz quicke z rozdzielczem LS. Plyta LS zakupiona nowa, z zaworem. Problem polega na tym, iż podczas pracy, kręcenia kierownica syczy rozdzielacz od ladowacza, jakby gdzieś cos przepuszczało.  Z tego co widzę rozdzielacz od ladowacza również posiada w sobie zaworek. Po zaślepieniu  wyjść z tylnej plyty LS, czyli odcięciu zasilania rozdzielacza tura problem nie występuje. Mial ktos moze podobny problem? Podczas kręcenia kierownica az drżą przewody zasilające orbitrol.
    • Przez Winner
      Witam, niedawno kupiłem Case MX100C z drugim kompletem kół do miedzyrzędzi, sprzedający twierdził że kiedyś gdy kupował ten komplet to szukał i dobrał prawidłowo rozmiary żeby przód zgrywał się z tyłem ale ja mam wątpliwości ponieważ przód jest w tym zestawie prawie łysy a tył z 85% jeszcze ma, może ktoś pomorze i sprawdzi czy dobrze dobrane wymiary czy trzeba inną kombinację. Chcę wymienić te łyse z przodu i nie chciałbym kupić opon które nie będą pasowały rozmiarem. Obecnie jest tak jak widać na zdjęciach.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v