Polecane posty

vodz    333
2 godziny temu, jarecki napisał:

ale i te sklepy mają większe koszta od nowego roku .

Wszyscy mamy większe koszta, dlatego wszyscy, także my (w sensie krowiarze) jako konsumenci takich czy innych dóbr za to zaplacmy. I kiedy ludziom zacznie brakować pustych pieniędzy na podstawowe dobra, może zorientuja się ze polityka jaką prowadzą światowi wlodaze w tym ci trockisci z ue prowadzi do samozaorania ludzkości, biedy, nędzy,głodu, a finalnie do depopulacji bo chyba o to najbardziej chodzi bo nikt mnie nie przekona ze chodzi o klimat. to to bajka dla pożytecznych ignorantow. Jak 3/4 ludzi nie będzie to wtedy to będzie klimat ocalony. Można otwierać szampana.

  • Like 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3976

Chodzi o to aby ludziom jak największe chomąto założyć i jak najmniej mieli do powiedzenia. Może się ludzie obudzą zanim będzie za późno. Ludzie wierzą w te bajeczki bez granicznie że to o klimat chodzi a chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Przykład wzrostu cen energii. Unia najpierw sobie wymyśla opłaty za CO2 i ciągłe jej wzrosty a później niby przez przypadek wzrastają ceny energii bo wzrastają opłaty za CO2. Gdzie tu sens i logika. Szkopki wymyślili sobie że będą biznes na panelach robić i dostosowali całą unię pod to. Gorzej jak potem znowu coś wymyślą że jednak panele wpływają na środowisko i jakieś opłaty wprowadzą. Kto ich tam kur.a wie . Ciężkie czasy 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3032
7 godzin temu, ThePerkins napisał:

To gdzie Boguś oddajesz jak masz te 2,2 ? czy się boisz pochwalić ?

Pewnie ze się boję bo zara ruszy lawina pod bramę chętnych i będzie po cenie 😁😁😁😁

A tak cichosza nikt nie wie gdzie  😜

A druga sprawa to dałem namiary na  SM która płaci najlepiej na dziś.. Masz podane na taCy to czego jeszcze stękasz? 

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1208
1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

Nie każdy to weźmie za żart.Wg moich informacji w ostatnim roku agrotechnik trafiły sprzedał tyle fendtow jak nigdy dotąd.Podobno teraz to z czerwoną kokardą na pół maski gratis także wprost pod choinkę

Hehe wpłata 200 rata 11 tys nic tylko brać 😁 ale za kokardkę warto może znajomy zaryzykuje a jak stopy jeszcze podniosą z 5 razy to i 15 tys mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
6 godzin temu, massey235 napisał:

Liderzy oferują pracowników z Filipin do pracy na gospodarstwa

Somsiady na szklarni pomidorów mają jedną filipinkę, druga ma dojechać do końca roku a docelowo 5 ma być. Ukraińcy też pracują i Polacy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

Wiem o co chodzi z tymi filipinami, lider chce zapewnić sobie mlek i pożenić wszystkich młodych gniewnych co z obór nie wychodzą.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

To może z Tajlandii, a nie Filipin. W takim razie jedno by nie wykluczało drugiego 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288
11 godzin temu, DanielFarmer napisał:

Nie każdy to weźmie za żart.Wg moich informacji w ostatnim roku agrotechnik trafiły sprzedał tyle fendtow jak nigdy dotąd.Podobno teraz to z czerwoną kokardą na pół maski gratis także wprost pod choinkę

Jak kogoś stać to kupuje  Nie pogardził bym , ale cena kosmos . Na moje h to 30  letni dziadek 600 nie zawodzi . A jakieś części do niego to rocznie serwis nowego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    345

5 lat temu za 720 Profi Plus dwuletniego ale nowego z placu dałem 575 netto, ze 3 miesiące temu przedstawiciel był to mówił że z takim wyposażeniem teraz trza dać ok. 200 tyś więcej, ale to już nowa wersja gdzie masz 1 telewizor wincyj 😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

  • Like 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
54 minuty temu, chuck00 napisał:

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

obecnie to inne marki oderwane od rzeczywistości są względem fenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    345
2 godziny temu, chuck00 napisał:

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

John Deere teraz kosztuje tyle samo albo i więcej jak go doposażyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan1972    41
21 godzin temu, ukaszProcho napisał:

Jak cena Włoszczowa za  grudzień będzie? Przedział 15-20 tys? 

Za listopad ok 2 zł przy dobrych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
14 godzin temu, jul22 napisał:

Jak płaci Lactopol ? 

dużo zależy od ilości tak do 15tysi łuków lepiej płaci i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbert098    70
Rrolniik napisał:

14 godzin temu, jul22 napisał:

Jak płaci Lactopol ? 

dużo zależy od ilości tak do 15tysi łuków lepiej płaci i to sporo.

w Łukowie sąsiad 9 tysięcy na miesiąc litrów ma taką cenę co ja przy 17 tysiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12253

w łukowie to zależy ile kto ,,ukrzyczy,, 🤪


tylko kierowców pilnujcie bo mi kiedyś proponował dopisywanie litrów do podziału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

A tak na serio to kto w mlekovicie ogarnia tych niewolników, trzeba dzwonić do oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj