aezakmi666

case 956 światło stop

Polecane posty

aezakmi666    6

Witam posiadam case jw.  i  podziały się światła stop i brak dołączania  napędu przy hamowaniu. Jak odpiołem czujnik to napięcie jest 12v na zwarcie robie i dalej lampy nie świecą. bezpieczniki przejżałem niby ok. Jest do tego jakiś przekaźnik albo coś innego ? masa raczej jest na lampach bo dziwne żeby się wsztystko na raz podziało.

igor10246    230

właśnie mam podobny problem i też, czujnik wymieniony bo niby miał przejście do masy, ale to nie to, i od razu pali bezpiecznik, a z tą cewką musisz uważać bo tam masz NO czyli załączony bez napięcia a to nie tania zabawka bo chyba ok 1400 zł 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wisnia198823
      Witam. Mam problem z casem mx 135. Traktor stał około 6 tygodni  w garażu po tej przerwie odpaliłem aby wyjechać zatankować . Wyjeżdżając skręciłem kołami na max i zablokowało wspomaganie . Dodam że temperatura na zewnątrz około zara.
    • Przez tomislawwitow
      Posiadam ładowarkę z końcówki lat 70. Z tego co wyczytałem z tej stronki jest to silnik D-155. W sumie mało o niej wiem bo jest praktycznie bezawaryjna oprócz strzelających węży od hydrauliki. Chciałbym zająć się pompą od hydrauliki. Ktoś wie co w niej siedzi ? Może ktoś rozbierał te maszyny ? 

http://www.lestracteursrouges.com/forum/viewtopic.php?t=22694Wstaw inne multimedia
    • Przez groszek
      Proszę o pomoc które styki połączyć do kalibracji wom 

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Depson92
      Witam. Tak jak w temacie. Jakie oleje polecacie do silnika, skrzyni plus hydraulika. No i napędów .😃
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj