Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Wszystko możliwe, ale jest to dość częsty przypadek w tych ciągnikach wiec sam nie wiem. Na razie sprawdzam inne opcje te najtańsze i najmniej inwazyjne 

plati    31

Komputery niestety też często padają. Wrażliwa część, czego sam stałem się ofiarą. 

Najgorzej że już takich nie produkują. Trzeba kupować wyższy model i wygrywać auto 2 

plati    31

A poslugujesz się swoim przykładem czy ze słyszenia?

Otwarcie powiedz, bo możesz uratować czyjeś pieniądze i nerwy 

plati    31

Dziwne, że Ci zależy na ukrywaniu nazwy firmy która Ci nie naprawila ciągnika. 

Nie tyle zależy co po prostu ktoś mi powiedział, że za ostra krytke pod adresem jakies firmy moge otrzymac wezwanie za znieslawienie wiec wole nie ryzykowac.

plati    31

Na pewno za bezpodstawne tak. 

Ja miałem podstawy i o swoim serwisie wyraziłem negatywną opinię. Szkoda, że jak przyszło do płacenia to wtedy nie byli tacy "prawi" tylko domagali się należności za źle wykonana pracę 

plati    31

Pewnie masz rację. 

Najlepiej było wziąć prawnika ale jak wiadomo to są koszty 

sznajdik    274

Prawnik tak rzecznik nie w każdej gminie jest lub być powinien za free 

Źle nalisałem w gminie jest bespłatna porada prawna a rzecznik w starostwie powiatowym też bezpłatnie

Edytowano przez sznajdik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez plati
      Witam
      Niestety w moim MF 6190 uszkodzeniu uległa lewa zwolnica. Urwało ucho w którym zamocowany jest sworzeń podnośnika z czujnikiem.
      I teraz moje pytanie, bo trafiła mi się zwolnica z serii 31XX i teoretycznie ma pasować do serii 61XX
      https://www.olx.pl/oferta/zwolnica-tylnego-mostu-massey-ferguson-3000-3100-6100itp-CID757-IDFD0Jy.html?fbclid=IwAR1g0-aLKh38J8GLnKISUpQdNl4HRWzQtLzHy-KtvWOVC6KYznsFPWssiwQ

I teraz moje pytanko czy ktoś ma wiedzę na ten temat czy nada się na pewno do 61XX?
    • Przez czapla112
      Poluzowała się nakrętka w skrzyni i muszę znaleźć kogoś kto to naprawi. Jakich cen mogę się spodziewać za taką usługę?
    • Przez celeron59
      Witam potrzebne sa mi rozmiary srub zaznaczone na zdjęciu numerami 10 i 11 wieszak przedniego mostu 

• Przez sznajdik
      Czy ktoś się orientuje czy ta pompa bedzie pasowała do 3060? Z racji tego że mam jedną przy silniku to wstawiłbym taką zamiast dwusekcyjnejhttp://agroszyszka.com.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_8a065d14588b1a106ddda937a9d1c3f5.jpg 0510615368
    • Przez creative1agh
      Witam,
      jak w temacie - MF 3065, skrzynia 32x32. Na zimnym oleju, zaraz pod odpaleniu silnika, nie można przebić z zająca na żółwia. Bez pracującego silnika dźwignia porusza się bez żadnego problemu. Po kilku minutach pracy traktora "przebitka" działa bez problemu i żadnych oporów.
      Może ktoś podpowiedzieć czym to może być spowodowane?
      Generalnie wydaje się, że biegi i sterownik autotronic'a działają normalnie i prawidłowo, olej w skrzyni świeży, poprzedni też czysty. Pozostałe funkcje (wszystkie) - łącznie z  zapinaniem przedniego napędu podczas hamowania - działają.

Pozdrawiam,
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj