kryzio

Kapusta biała

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kryzio    0

Mam problem że na kapuście białej występują takie plamki, jest to średnio na co trzeciej kapuście. Nie wiem co to i czym to pryskać, liczę na pomoc.

119196244_2876825185874080_6376741502654806531_n.jpg

119205484_1731056780379322_2666478206810852908_n.jpg

rsiejka    41

Nie robal jakiś? Na pierwszysm zdjęciu widac chyba korytarz wydrążony. Nie wiem jak się nazywal, ale czerwony był, ze 2mm grubości i z pół cm długości.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Gość tess
      Przez Gość tess
      Proponuję założyć nowy wątek FORUM -  wrzucajcie na tagu ciekawostki dotyczce naszych pięknych ogrodów-  krzewów,kwiatów itd. aż po architekturę ogrodową - zdjęcia mile widziane:)

• Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Zwracam się do was z zapytaniem jaki polecilibyście mi pH - metr do mierzenia odczynu gleby w zakresie do 500 zł. Pomijając płyn Heliga. 
    • Przez NolanColton
      ale kiedy ją przesadziłem, instrukcje, które do niej dołączono, mówiły, że po prostu wrzuć ją tam, w tym biodegradowalną oryginalną doniczkę, co może, ale nie musi być właściwe. zrobić, ale i tak to zrobiłem. Mam mieszankę doniczkową MiracleGro Moisture Control Potting Mix, jeszcze jej nie użyłem. Znajduje się na parapecie dużego okna wychodzącego na północ i wpada w to, co uważam za dużo pośredniego światła słonecznego. Zwykle podlewam rośliny rano i sprawdzam, czy gleba jest sucha w dotyku, co zdarza się najczęściej, ale nie przez wszystkie dni (być może przypadkowo podlałem ją, gdy jeszcze nie była sucha raz lub dwa razy). Używam małej konewki z wodą z kranu i staram się podać do niej średnią ilość wody. Od czasu do czasu rozpylam również wilgoć.
      Nie jestem pewien, jakie to ma znaczenie, ale ogólnie jestem całkiem nowy w uprawie roślin.
      Z góry dziękuję! 10.0.0.0.1 192.168.1.254 happymod 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj