bennos

Oksytetracyklina

Polecane posty

bennos    0

Witam ostatnio na katar dla królików weterynarz polecił mi taki specyfik do wody. Czy ktoś z was miał z nim doświadczenie ? Bo czytam że tylko dla świń krów kur a o królikach nic nie ma ...

Minkes    28

Standardowy antybiotyk. Stosuj bez obaw, wiele gatunków zwierząt tym się leczy, nawet dla ludzi to przepisują.

Wiadomość z agroFakt.pl

bennos    0

Stosuje drugi tydzień i nie widzę dużych efektów tego specyfiku króliki nadaj kichaja, chyba zadzwonię do innego weterynarza. Znacie jakiegoś dobrego w okolicach Rzeszowa ?

ws71    604

Minimum stosowania to 3-4 dni dopiero po tym czasie można stwierdzić czy działa bądź nie,następny środek to doksycyklina

bennos    0

Wyżej wspomniałem że stosuje 2 tyg i nie widzę poprawy śmiem twierdzić że nawet jest trochę gorzej 

ws71    604

Króliki zasadniczo ciężko się leczy jak już coś złapią , spróbuj z dokscykliną koszt ok 120zł na 1000l wody,miałem kiedyś kilkaset sztuk i zrezygnowałem właśnie z powodu różnych dziwnych chorób jakie łapały,szczepione rozumiem że na pomór i Myksomatozę były , teraz mam 20 szt i święty spokój

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sararoman
      Witam . Mam od kilku miesięcy młodego królika hodowlanego tzw. "pasztetowego ".
      Królik ma zaburzenia behawioralne objawiające się tym że załatwia swoje potrzeby fizjologiczne pod siebie a potem kładzie się w to i w tym leży.
      Szukam pomocy ponieważ od samego początku mój królik wybrał sobie kilka miejsc w klatce w które się regularnie załatwia a następnie w tych fekaliach robi sobie legowisko i sobie tam leży i śpi. Wyleguje się w tych miejscach w które co chwila się załatwia ( im więcej fekalii tym lepsze miejsce do wylegiwania) Ma bardzo dużą klatkę , sprzątaną co 3 dzień , ale niestety nie da się utrzymać go w czystości gdyż cały jest upaćkany we własnych odchodach. Szukałam w internecie informacji na ten temat niestety nic nie znalazłam. Ani jednego takiego przypadku królika który tapla się w swojej kupie i sikach. Nie wiem co robić. Nie mogę go co chwilę kąpać , a smród jest nie do zniesienia :-(
      Czy ktoś z Was wie jaka może być przyczyna takiego dziwnego zachowania u królika?
      Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez ziomus102
      Wie ktoś gdzie skupują króliki w lubelskim na niewielka skalę 
    • Przez bennos
      Witam panów hodowców. Mam pytanie odnośnie szczepionek. Czy miał ktoś doświadczenie lub słyszał coś o szczepionce nobivac myxo-rhd  lub pestorin mormyx . Moi znajomi stosują pestorin a ja wyczytałem że nobivac jest lepszy , może miał ktoś styczność i się wypowie. NO i jeszcze może ktoś wie jakie są ceny ?
    • Przez Katolina26
      Ktoś tutaj może był na tym kierunku w Lublinie i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? 
    • Przez Katolina26
      Ktoś tutaj może był na tym kierunku w Lublinie i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj