Radecki82

renault 155.54

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radecki82    0
Napisano (edytowany)

Witam może ktoś wie jak ustawić kąt wtrysku w renault 155.54  pompa bosch i co może być przyczyną ze traktor nie przez cały  czas podczas pracy silnika tylko czasem zaczyna dymić takim dymem troszkę niebieskim czy to może być oznaką ze turbina zaczyna przepuszczać  

Edytowano przez Radecki82

maarianek88    10

Witam

Poczytaj tutaj https://www.agrofoto.pl/forum/topic/264481-kat-wtrysku-fendt-612-lsa-mwm-td-226-b6/?tab=comments#comment-2312499

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmers99
      Witam mam problem w renault 103 54. Wrócilem z pola na 4, i jes tylko jeden ten bieg (4) wajcha od biegów lata luźno nie wiecie co to moze byc?
    • Przez wojtas9090
      Witam serdecznie
      posiadam ciągnik reno 155.54 od nie dawna problem wystąpił ze wspomaganie kierownicy na wolnych obrotach bardzo cięzko się kreci a po dodaniu gazu troche lepiej ale to nie jest to pompa hydrauliczna została wymieniona na nową i wszystkie fylitry hudrauliczne i nadal jest to samo może ktoś miał ten sam problem lub wie co jest przyczyną prosze o pomoc z góry dziękuje
    • Przez Ksawery
      Witam ma ktoś z was nr katalogowe tarcz hamulcowych, przekładek oraz uszczelniaczy na tloczkach w moście.
      Na co zwrócić uwagę przy wymianie powyższych elementów ? 
      Wystarczy spuścić olej z samych obudów hamulców czy z całej skrzyni? 
      I Jaki lejecie płyn hamulcowy do 155.54? 
      Dziękuję
    • Przez blondynek2004
      Witam.
      Z góry przepraszam jak jest taki temat lub podobny ale nie przekopałem się przez wszystkie 77 stron a szukajka na tele nic nie pokazuje. Ale do rzeczy.
      Potrzebuję pomocy przy rozbiórce przedniej osi w Reno. Mam rozebrane obie zwrotnice ale nie mogę wyjąć długiej półosi a mam do wymiany albo krzyżaki albo same łożyska i uszczelniacz na długiej półosi. Jak wyjąć te półosie?
      Czy są one jakoś zabezpieczone w przednim moście? 

• Przez azxx12
      Witam jaki olej najlepiej wlac do renault ceres z silnikiem mwm dodam ze silnik jest bez turbiny doradzi mi ktoś cos pilne pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj