dawid06

Steyr 9200 problem z biegami

Polecane posty

dawid06    3
Witam wszystkich. Mam problem z steyr 9200. Chodzi o to że coś się porobiło z przerzucaniem biegów z wolnych na szybkie. Po przezuceniu na szybkie kontrolka na pulpicie pokazuje że załączone zostały szybkie biegi ale ciągnik nie jedzie stoi w miejscu wolne są bez problemu. Proszę o pomoc was wszystkich kto robił przy tym lub kto ma taki ciągnik. Ciągnik bardzo mi potrzebny a tu taki problem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid1146    9

A to nie jest przypadkiem ten sam model co magnum 7250? Bo niestety do steyra trudno o jakąś instrukcje napraw itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid06    3

Już zobaczę. Może akurat to coś podobnego. Wielkie dzięki.


Z tego co porównałem to korpusy zaczepów podnośnik tyk i przedni tuz to to samo. Ale skrzynia w magnum 7250 to pawershift. A w steyr zwykła i nie wiem dalej. Już patrzyłem na wszystko co do skrzyni i nic złego nie widzę, a dalej szwankuje. Dzięki jeszcze raz dawid1146..
Z tego co porównałem to korpusy zaczepów podnośnik tyk i przedni tuz to to samo. Ale skrzynia w magnum 7250 to pawershift. A w steyr zwykła i nie wiem dalej. Już patrzyłem na wszystko co do skrzyni i nic złego nie widzę, a dalej szwankuje. Dzięki jeszcze raz dawid1146..
Z tego co porównałem to korpusy zaczepów podnośnik tyk i przedni tuz to to samo. Ale skrzynia w magnum 7250 to pawershift. A w steyr zwykła i nie wiem dalej. Już patrzyłem na wszystko co do skrzyni i nic złego nie widzę, a dalej szwankuje. Dzięki jeszcze raz dawid1146..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid06    3
Wstawiłem zdj parę razy i mi usunęli ją niewiem co się dzieje z tym agro foto
Jak coś wzuce jakieś zdj usuną i nw czy to sami jacyś vip-y mają czy jak
Najlepiej jakbym tobie wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid1146    9

Jak zmieniasz z wolnych na szybkie to przesuwasz wajchę prawo lewo? Mnie to wygląda na skrzynię podobną do masseya zobacz czy masz taki dekiel z prawej strony być może problem masz z przesuwką żółw zając.

Bez tytułu.png

Edytowano przez Dawid1146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj