Kierownik

Trawa KP1 Turbo

Polecane posty

Kierownik    436
Czy ktos z was mial do czynienia z ta mieszanka? Chodzi mi o wiosenny siew a moze nawet sprobowac z ciekawosci kawalek podsiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majjor    0

Witam

W ubiegłym roku przesiewałem stare łąki i siałem KP1 i KP4 i siałem to około kwietnia i na jesień zbierałem piękną trawę z koniczynką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cais    3

Mam kp1 turbo typ ozimy siany na jesień 2019r dopiero będzie pierwszy pokos teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez roman099
      Może znak ktoś odpowiedż czemu dla trawy uschły wierzchy i zrobiła się biała. Czy to może być od mrozu.??
    • Przez bugiursus
      Witam  mam problem z chwastami w ziemniakach na dzień dzisiejszy czyli 16 lipiec zarosły już sporo; gorczyca polna i innymi chwastami i mam pytanie czym to opryskać żeby nie spalić ziemniaków ??.Po sadzeniu były opryskane randapem ale później przeszły ulewy i trzeba było podsypać .
    • Przez Macias
      witam.Jestem hodowca opasów, mam zamiar zasiać mieszankę traw na siano. Jakie byściemi polecili?
       
    • Przez mateuszsoja1
      Witam chciałem zasiać trawę siewnikiem zbożowym lecz nie wiem jakgo ustawić do takiego wysiewu, w tabali niestety nie ma podanych danych do wysiewu trawy. Z góry dziękuje za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj