Bartkowskii

Jaki polski ładowacz 2020?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartkowskii    1

Witam , stoje przed wyborem tura do ciagnika renault. Mialem zamowiony agromasz mragowo ale nie maja konstrukcji do ciagnika i trzeba dlugo czekac .

Dealer zaproponowal mi sonarol ,ale opinie sa rozne . Moglby ktos polecic jakis ladowacz ? metaltechnik odpada

jaco512    108

Napisz jaki budżet możesz przeznaczyć, z lepszych marek można polecić Hydramet, Hydrometal lub Agrimet

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartkowskii    1
3 godziny temu, robi57362 napisał:

22 za sama ramę z wysiegnikiem?

Tak, czyli bez osprzętu myślę nad hydrametem albo agrimet tylko nwm jaki czas oczekiwania będzie 

Edytowano przez Bartkowskii

Andrz_    214

ja przy DF mam zamontowany Sonarol . Użytkuję o co prawda od Grudnia 2019  ale na razie jest wszystko ok , jednakowoż za krótki czas i za mało pracy wykonałem żeby się wypowiedzieć o jakości

Risto    42

Podzwoń i zobacz jaki producent ma dedykowanego pod twoją markę i model a to ważne!. Bo potem np. filtra nie wykręcić, albo jakąś rurkę przytnie czy zasłoni gnąc, bo źle zaprojektowana konstrukcja nośna jako uniwersalna a nie dedykowana.  Do jakiego producenta masz blisko by traktor na lawecie podrzucić na pomiary w razie trzeba będzie?. 

Bartkowskii    1
1 godzinę temu, Risto napisał:

Podzwoń i zobacz jaki producent ma dedykowanego pod twoją markę i model a to ważne!. Bo potem np. filtra nie wykręcić, albo jakąś rurkę przytnie czy zasłoni gnąc, bo źle zaprojektowana konstrukcja nośna jako uniwersalna a nie dedykowana.  Do jakiego producenta masz blisko by traktor na lawecie podrzucić na pomiary w razie trzeba będzie?. 

Zdecydowalem się poczekać do czerwca żeby zrobili w agromaszu ,ponieważ nie chce mi się już biznesplanu zmieniać 

ramzes10    205

Użytkuje ktoś agrimeta cx 25(hydramet Xtreme 3) lub hydrometalu at 40? Jak z jakością tych ładowaczy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez manYki
      Witam. Posiadam New hollanda td5050 i planuje kupic do niego tura. Ma on robic codzienne zeczy w gospodarstwie typu
      przewoz bel itp. Jakiego mam kupic najlepiej? myslalem o metal-fach ale podobno to bardzo slaby tur. z gory dzieki
    • Przez Bumber19
      Witam orientuję się ktoś jakie ceny są za tury John Deere?
    • Przez mx_racer
      Witam. Chce kupić łyzko krokodyl do Ursusa 914. Najlepiej gdyby był 2m. Mam pare klatek i przy wybieraniu obornika dobrze gdyby był na szerokość ciągnika. No ale tak czytając starsze tematy analizując słyszałem ze 2m to za dużo na ciągniki 80-100 konne. Głownie słuzył by on do wybierania kukurydzy i przywozu bel sianokiszonki. Wybieranie obornika tylko z klatek raz na jakis czas, nie będę nim ładował na rozrzutnik. No i przeglądajac olx wpadł mi w oko Wolmet ponieważ wydaje się on dużo płytszy niz sanarol przy tej samej szerokości. Nie ma u mnie w okolicy tego zeby obejrzec gdzies blisko a jechac iles km zeby zobaczyc kawałek łyzki bez sensu. Uzytkuje ktos 2m z ciagnikiem 80-100km. Jak to sie sprawdza?
    • Przez KacperAgriculture1224
      Miesiąc temu zakupiłem tura metal fach t229 1.600 kg udźwigu, 4m wysokości podnoszenia do ursusa 1224, hydraulika została podpięta bezpośrednio pod pompę. 
      Problem wygląda tak że nawet jak nic nie jest na turze to lewa strona (dalej od rozdzielacza) jak się podnosi to wolniej niż prawy siłownik i na opuszaniu też, pod obciążenien widać to okropnie i boję się żeby nie pokrzywić go.. 
    • Przez Claasarion610C
      Witam czy ktoś wytłumaczy do czego służą przyciski w tym joysticku P1,P2,P3,P4 I P5

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj