Polecane posty

Franki8210    0

Witam, mam problem w massey ferguson 8210 z błędami. Odpalam ciągnik, i po chwili zapalają się wsyztskie kontrolki jak przy włączeniu stacyjki i wyświetlają się wszystkie błędy z początkiem "E" i numery. I po tym ciągnik nie chce ruszyć. I to się dzieje co chwilę, podczas jazdy jak i podczas postoju. Co to może być, i co oznaczają dane kody błędów? Proszę o szybką pomoc i odpowiedź. 

samtech84    47

Chcesz kupić instrukcję napraw do tego ciągnika? Zalega mi, a Tobie widzę by się przydała.

Franki8210    0
17 godzin temu, samtech84 napisał:

Chcesz kupić instrukcję napraw do tego ciągnika? Zalega mi, a Tobie widzę by się przydała.

Ile chcesz za nią?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam Mam problem z licznikiem obrotów silnika. po odpaleniu ciągnika licznik działa na tomiast po jakimś czasie przestaje działać poprawnie. później wskazówka jest na 0 A przy dodaniu gazu podchodzi pod 500 obrotów na minutę? co to może być?
    • Przez dymek333
      Witam
      Jakiś czas temu kupiłem MFa 6480 dyna 6 z 2006 roku z przebiegiem 6000 mth. Problem polega na tym, że gdy olej w skrzyni osiągnie temperaturę około 35 stopni to giną połówki i mryga kontrolka od danego przełożenia na którym ciągnik się znajdował. Po zatrzymaniu się, wciśnięciu sprzęgła i poruszaniu potencjometrem od automatu problem znika, ale gdy minie około 10 min sytuacja się powtarza. Przy pługu czy gruberze nic się nie ślizga i traktor ciągnie tak jak powinien. Drugi mankament to bardzo nerwowe przerzucanie biegów, aż wyrywa z fotela. Próbowałem kalibrowac ale z marnym skutkiem. Zauważyłem też że podczas kalibracji zmieniają się parametry od automatu na DOT MATRIX ( potencjometr jest w pozycji neutralnej a wyświetlacz pokazuje tak jakby ktoś się nim bawił; czy tak ma byc ? ). Serwis z Korbankowa był cały dzień, ale rozłożył ręce i dowiedziałem się tylko tyle, że z podobnym przypadkiem się jeszcze nie spotkali. Czy ktoś z forumowiczów spotkał się z czymś podobnym ?

• Przez rafayl
      mf 6485 dynashift 
      Witam problem odnośnie ślizgania się półbiegów  abcd dodatkowo zapala się kontrolka zapchania filtra oleju. Jakaś nieszczelność ? Przerabiał ktoś podobny temat ? Dodam ze przy zmianie no z 1 na 2 tez jest chwila zwłoki nie jedzie tak jak powinien odrazu  
    • Przez masseyek6280
      Cześć. Mam pytanie. Jak w ciągniku MF 6280 zdjąć tą "szybkę" od zegarów? Jest trochę wolnego czasu i chciałem ją zdjąć bo gromadzi się pod nią kurz. Dołączam zdjęcie i dziękuję z góry za porady.

• Przez mamix
      pomocy przy massey fergusonie jak go włącze to zaczynają siwiećić i midać 2 czerwone lamki 2i3 nad zedarem i 1żółta i 1jedna czerwona od strony biegów 2 i3  co to może być za przyczyna
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj