tomek1974

Steyr 8130a

Polecane posty

tomek1974    8

Witam możecie polecić jakieś sklepy internetowe z częściami bo remont się szykuje i katalog ma ktoś na sprzedanie  

Dawid1146    0

Ogólnie ciężko z jakimiś materiałami ale katalog części jakiś mam.

tomek1974    8

sprzedajesz pożyczasz  ? to napisz sms co zamierzasz 720 783 951 sprawa pilna 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szymon102223
      Witam. Od dosyć długiego czasu borykam się z problemem braku hamulca w lewym kole. Ciągnik to STEYR 50 z serii plus, rok prod. 1969. Jak się do tego zabrać, z której strony to ugryźć aby problem rozwiązać? Chodzi mi głównie o dotarcie do okładzin. W poszukiwaniach na ten temat zahaczyłem nawet o niemieckie fora, bez skutku. W manualu nic w tym temacie. Do wymiany najprawdopodobniej okładziny.. Byłbym niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc, za "poradnik" jak to sprawnie rozebrać i wymienić po rękach wycałuje :P 
      Jeżeli czegoś nie napisałem proszę o uwagę, poprawię.
      Pozdrawiam !
    • Przez Marianw5
      Witam kupiłem niedawno ciągnik Steyr 8090A z 92 r i mam problem z częściami. Dokładnie chodzi mi o przedni napęd nie mogę dostać ani łożysk ani elementów zwiazanych ze zwrotnicą, satelit, uszczelniaczy itd ma ktoś może takie części lub wie gdzie można coś takiego dostać? Jestem z Podkarpackiego.
    • Przez 123Rolnikowy
      Proszę o opinię o tym ciągniku
    • Przez kubakar117
      potrzebuję pomocy odnośnie kodu 3003 . Traktor nie odpala
    • Przez Steyr9094
      Witam jaki najlepszy olej do zwolnic i dyfra w ciągniku steyr 9094  1996r
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj