Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084

W ampolu saletra potaniala względem października prawie 100 zł netto. 

Poniżej 1000 zł netto przy wiekszej partii teraz kosztuje. Mocznik 1350 zł. W dupę się ugryźć można. Polifoska 1500 zł. 

Edytowano przez sumek666
Specjalnie dla @Agresta

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583

Aleś napisał, zatrybić nie mogłem. 

Weź to mniej zastąp słowem poniżej, a mój post usuń😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

u mnie mocznik w detalu wschodni 1250 zł , polski 1350 . Tak myślę że można było tylko na pierwszą dawkę wziąć azot a na drugą za jakiś miesiąc i pewnie jeszcze taniej będzie ale przy tych kilku tonach wiele różnicy nie będzie . Gorzej Ci wyszli co nakupili na jesieni do dużych gospodarstw duże ilości , na jednym aucie co najmniej 2-3 tys są do tyłu , a mocznik względem jesieni to dobre 200 zł zjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

jak stracił to nie zyskał 😁chyba każdy woli zyskać , chyba że jakiś masochista 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583

Wczoraj pytałem z ciekawości 

Saletra 1140brutto, kończy się, kolejne zamówienie - realizacja co trochę przekładana w czasie, teraz o 2 tygodnie, rsm zamówiony w lutym - nie wiadomo kiedy i czy będzie. 

Olewają mniejsze składy czy faktycznie robi się problem z dostępnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
9 minut temu, Uziu92 napisał:

Gorzej Ci wyszli co nakupili na jesieni do dużych gospodarstw duże ilości , na jednym aucie co najmniej 2-3 tys są do tyłu , a mocznik względem jesieni to dobre 200 zł zjechał

W ampolu na 2 autach 7 tysiecy różnicy. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Przy dużych zakupach nie ma aż takich różnic od jesieni. Chyba, że ktoś przez ten czas miał gdzie zalokować tą kasę ;) no ewentualnie biorąc jesienią w termin pożniwny to wychodzi gorzej...

Co do dostępności to towar jest ale są znaczne problemy z transportem i to jeszcze przed koronawirusem ;)

 


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszek_xd    24

Salmag - 1070zł

Polifoska 6 - 1670zł

Saletra bb - 1100zł

Polifoska 6 bb - 1640zł

Mocznik polski bb - 1380zł

Sól potasowa bb - 1500zł

Fosforan amonu import bb - 1600zł

Ceny jak narazie najniższe ale czy bedzie taniej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
1 godzinę temu, ASZv3 napisał:

Przy dużych zakupach nie ma aż takich różnic od jesieni. Chyba, że ktoś przez ten czas miał gdzie zalokować tą kasę ;) no ewentualnie biorąc jesienią w termin pożniwny to wychodzi gorzej...

Co do dostępności to towar jest ale są znaczne problemy z transportem i to jeszcze przed koronawirusem ;)

 

Z transportem nie powinno być tak źle , bo ciężarówki które normalnie chodziły na zagranicę zaczynają obsługiwać trasy krajowe , bo z jednej strony mniej kursów na zagranice a z drugiej kierowcy odmawiaja jazdy poza Polske

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Dzis jest raniej jak kupowalem w pazdzierniku. Ale azot wysialem w wiekszosci 2tyg temu a wtedy nie bylo taniej. Wiec ani strata ani zysk. 


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
11 minut temu, strzechu napisał:

Z transportem nie powinno być tak źle , bo ciężarówki które normalnie chodziły na zagranicę zaczynają obsługiwać trasy krajowe , bo z jednej strony mniej kursów na zagranice a z drugiej kierowcy odmawiaja jazdy poza Polske

No teoretycznie od teraz tak aczkolwiek nie sądzę, żeby to już była taka skala.

Ogólnie największe problemy były / są z autami ADR... bo ktoś niedawno wymyślił sobie, że saletra musi takimi latać ;) 


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Jakiś zupełny kit ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a co powiecie o zamienniku ze wschodu polidapu czyli ultra dap tanszy sporo a jakie opinie macie na temat jego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1
5 godzin temu, ASZv3 napisał:

No teoretycznie od teraz tak aczkolwiek nie sądzę, żeby to już była taka skala.

Ogólnie największe problemy były / są z autami ADR... bo ktoś niedawno wymyślił sobie, że saletra musi takimi latać ;) 

Juz  2 lat sa te przepisy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

ciekawie sie zapowiada nikt nie wozi naszych nawozów za granice jak transport międzynarodowy stoi, z drugiej strony to przez tą zaraze mogą zamknąc zakład jak nie bedzie pracowników. Widze że sa problemy z opryskami a zwłaszcza sprowadzanymi z zagranicy wiele transportów nie dojechało i moze nie dojechać i to moze byc większy problem niż cena nawozu wyzsza czy niższa o 10 zł. poszła 1 dawka konkretna w oziminy pada systematycznie rośliny ciemno zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
1 godzinę temu, Chmielo napisał:

Juz  2 lat sa te przepisy 

Już stary jestem to dla mnie okres dwuletni jest krótki ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś kupiony mocznik PL 1300 brutto big-bag 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
2 godziny temu, warchest napisał:

a co powiecie o zamienniku ze wschodu polidapu czyli ultra dap tanszy sporo a jakie opinie macie na temat jego 

Lepszy i tańszy. Zdecydowanie warto brać mając go w zasięgu.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj