DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Napisano (edytowany)

A to dobrych ziem się w dzierżawę nie bierze tylko piachy tak? A kto mówił że dla bydła siać? Można jeszcze płody sprzedawać wiesz? Nie samym bydłem się żyje

Soltys kawałek nas dzieli a dwa światy normalnie... co u nas się wyprawia z dzierżawami to by książkę napisał...

Edytowano przez Rolnik_Kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5400

Teraz proponuje tak dla odskoczni powrócić do tematu lub chociaż zbliżyć się do tematu cen bydła

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sklepie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
2 godziny temu, kanalia36 napisał:

Koledzy jakby co to ja waszą hodowle spieram duchowo)))   hodujcie jak najwięcej w razie czego paszę sprzedam )))))

np jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gałęzie zostały dla jego 5 sztuk, a ma na sprzedaż siano i sianokiszonkę, już Wam przedstawiał asortyment. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mogę Ci streścić .     Nie opłaci się    . Nie znasz się , jest zysk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

Janosik? 😄 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaplusjeden    14

Wytłumaczcie mi co wam da to pierd....nie o tym że się nie opłaca.Poczujecie się lepiej czy co? Po drugie skąd wiecie? Płacicie za niego, widzieliście wydatki i zyski? Jeśli by się nie opłacało i by ktoś dokładał to by zrezygnował.Moze to hobby? Nie wspomnę już o tym mieszaniu ZUS-u do rolnictwa aby tylko udowodnić że się nie opłaca, to tak jakby porównywać gówno do twarogu.Jak czytam te wasze komentarze to aż mnie krew zalewa.Pozdrawiam serdecznie

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, Berthold napisał:

Sołtys jakiś PROW wziąłeś, co kupujesz za sprzęt. 

Czekam na kasę z prowu 

A teraz chce ładowarkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
9 godzin temu, Piegus napisał:

Gałęzie zostały dla jego 5 sztuk, a ma na sprzedaż siano i sianokiszonkę, już Wam przedstawiał asortyment. 😄 

ale sianokiszonka z jakich traw ? Jest w tym lucerna albo koniczyna ? Bo jak ze zwykłych dzikich łąk niepodsiewanych X lat ani nieodnawianych to zapomnijcie o tym że ktoś się połasi na takie śmieci i kupi po 120 zł/szt....

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
Napisano (edytowany)
26 minut temu, soltys48 napisał:

Czekam na kasę z prowu 

A teraz chce ładowarkę 

Jeszcze nie kupiłeś ładowarki? Same graty ,czy za drogie się trafiają?

Edytowano przez juzek89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

wam sie nie opłaci a u mnie wczoraj był gość który mieszka w miescie ponad 80 km w jedno strone  Wydzierżawił około 1 ha pola pięć km. odemnie w srodku lasu i prosił abym mu tą połać zaorał Chciałem delikatnie go zniechecić do korzystania z moich usług i krzyknełem mu 4 stówki bo powierzchnia mała a dojazd i kształt działki zniechęcający  do pracy dużym sprzętem On bez namysłu przystał na cenę Potem dowiedziałem sie że za dzierżawę bedzie bulił 8 setek a o dopłatach nawet nic nie wie (i tak mu nie przysługują bo nie cały hektar) To juz sam nie wiem jak to jest z tą opłacalnością 😁Mysle ze jeszcze wyrwę od niego pare stówek za inne uprawowe prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Dwaplusjeden napisał:

Płacicie za niego, widzieliście wydatki i zyski? Jeśli by się nie opłacało i by ktoś dokładał to by zrezygnował.

zadałem proste pytanie: czy ktos da rade utrzymac sie z opasów bez dopłat,  nikt nie podjął tematu, cisza .... dla mnie odpowiedz jest prosta, opłacalność to mit, moje proste pytanie obnaża całą prawde, nikogo tu nie chce obrazić, wrecz przeciwnie, porozmawiać na argumenty, ale nie ma z kim ...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Czekam na kasę z prowu 

A teraz chce ładowarkę 

Co brałeś? Ładowarka nowa??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, rejvas napisał:

zadałem proste pytanie: czy ktos da rade utrzymac sie z opasów bez dopłat,  nikt nie podjął tematu, cisza .... dla mnie odpowiedz jest prosta, opłacalność to mit, moje proste pytanie obnaża całą prawde, nikogo tu nie chce obrazić, wrecz przeciwnie, porozmawiać na argumenty, ale nie ma z kim ...... 

Z 40-50 sztuk nie da rady, wegetacja to mało powiedziane... A że każdy dokłada z rent taty, rzepaku, buraków czy wypłaty kobiety, to się opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mnie to bardzo dziwi takie naiwne podejscie niektórych do tematu, bo jak ktos idzie w kierunku opasów, buduje obory, inwestuje w maszyny to powinien brać pod uwage możliwość że dopłat może nie być, opłacalność pozostaje na tym samym poziomie, a tu kredyty do spłaty i co wtedy ? przynajmniej tak powinien do tego podchodzić ktoś kto inwestuje setki czy nawet miliony złotych w ten kierunek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj