zimnepiwo

Turkuc podjadek

Polecane posty

zimnepiwo    29

Witam, mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Mam trochę truskawki i zauważyłem w czasie plewienia turkucie. Jak się tego pozbyć ewentualnie jaką liczebność tego szkodnika jest sygnałem do działania?

przemekuliski    125

dursban i to obficie wody musi być najlepiej rozrabiają w konewce i lej przed deszczem. już kilka sztuk które znalazłeś może być oznaką bo w ziemi jest więcej napewno.

zimnepiwo    29

Tylko że tego jest że 30a, ziemia popękana od suszy pewnie tam siedzą. A coś z oprysku albo posypowego?

Wiadomość z agroFakt.pl

mezik0    52

Tak jak kolega pisze ja tak ratowałem swoje parę lat temu a mam tylko dla siebie i nie mogłem się swojej truskawki uchodować zlałem dursbanem obficie wody potem odczekałem i posadziłem sadzonki do tej pory spokój a już 2gi rok mają

przemekuliski    125

ewentualnie w miedzyrzedzia posiej gryki ona ma właściwości pedrakobojcze ale jak to się zachowa to nie wiem dokładnie tyle wiem teorii ze studiów ;p

przemekuliski    125

dursban to oprysk rozrabiają go ale lepiej z większą ilością wody bo w opryskiwacz i rozpylenie nic nie da to ma działać doglebowo i to dość głębiej żeby przesiąkło

zimnepiwo    29

Jaki czas jest dobry do oprysku, można o tej porze tzn. sierpień-wrzesien . Czy czekać na rozwój wydarzeń tj.czy więcej osobników się pokaże i jeszcze czy stosować jak napisano czy mocniejsze dawki

przemekuliski    125

im później tym głębiej w ziemię wejdzie poczekaj aż w jakiś dzień nie wiesz że będzie pochmurnie chociaż a najlepiej jak będzie padało i wtedy im więcej wody tym lepiej w słoneczny dzień ci zacznie szybko parować

zimnepiwo    29

Narazie to raczej d*pa z oprysku sucho jak pieprz. Czasem coś pokropi ale to za mało. Prysnolem mospilanem wcześniej ale to pewnie nie ta półka na tego robala

zimnepiwo    29

Jeszcze jedno pytanie czy dursban nadaje się na mrówki bo co rok mam zatrzęsienie w truskawkach , robią sobie kopce krzakach , idą całym rzędem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondominium
      Witam, znacie jakieś zamienniki Dursbanu (wycofany) do pozbycia się pędraków? Chodzi o środek którym można podlać młode drzewka czy sadzonki truskawek. PS. nie chodzi mi o jakieś środki bio z jakimś robactwem w środku, tylko czysta chemia. 
    • Przez CiapekTV
      Witam!
      Otwieram ten temat odnośnie szkody wywołanej przez dziki. Mam pola koło lasów i nie ma roku by nie było zniszczone.
      W tym roku próbowaliśmy ogniskiem, petardami ale nikt nie spędzi całego Czerwca i Lipca na polu.
      Postanowiłem wspólnie z bratem zainwestować w ogrodzenie i tu jest pytanie do Was co lepsze: 
      Siatka leśnicza 1m
      Czy 3 rzędy drutu kolczastego
      Pastuch i tego typu ogrodzenia nie biore pod uwagę, gdyż chcę by to było całorocznie ogrodzone.
      Proszę o wasze decyzje co by było lepsze
      z góry dzięki!

• Przez Agnieszka1985
      Dzień dobry. Co mogę sprawdzonego zastosować na kleszcze na nieużytkach i w tujach?
      Tam gdzie wypasam krowy nie mam problemów ani ja ani córki nie złapaliśmy żadnego 
      Na polu przed domem 35ar gdzie nawet nie kosimy a spacerujemy w tym roku już 5 znalazłam na ubraniu. 
      Chciałabym to spryskać aby nie było strachu przed intruzem spacerować.
      Bardzo dziękuję 

• Przez -aneta-26
      skuteczny sposób na kreta ?
    • Przez Ursus6548
      Witam,
      jakie mogą byc szkodniki w kukurydzy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj